Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen ingatlanos oldalakon...

Milyen ingatlanos oldalakon érdemes családi házat hirdetni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
CSakis az ingatlan.com-on mivel csak az nézi mindenki.
2018. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Én is az ingatlan.com-on keresztül adtam el a lakást.


Pár jótanácsot adnék:

- vegyél kártyás, feltöltős telefont, annak a számát add meg, ne a sajátod, a későbbi kellemetlenségek elkerülése végett.

- csak olyan telefonszámot vegyél fel, amit kijelez a telefon, nem "ismeretlen", így visszahívható. Ha mégis felveszed, és megnézné a lakást, mindenképp kérj telefonszámot. Ha nem adja meg, már gyanús. Sajnos a lakásom elaadása alkalmával sok idiótával találkoztam, akik nem tudom, mit akartak. Volt, aki csak hobbiból nézte meg a lakást, de volt magát komoly vevőnek kiadó egyén is, aki megnézte a lakást, még az árban is megegyeztünk, aztán elbúcsúztunk azzal, hogy keres ügyvédet a szerződéskötéshez, aztán eltűnt, és még csak fel se tudtam hívni, mert rejtett számról keresett mindig. Szóval csak óvatosan.

- a hirdetést csak akkor vedd le, amikor már megkötött szerződés van a kezedben.

- mindenképp írd bele a hirdetés szövegébe, hogy ingatlanosok hagyjanak békén. Engem így csak 3 ingatlanos keresett meg. :)

2018. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2

Nekem oda volt írva. Naponta keresett 5-10 ingatlanos! Nagyon akarták a lakásomat. Nem adtam.


Kérdező: ingatlan.com

Fotókkal ÉS alaprajzzal.

2018. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ingatlan. com oldalt ajánlom.
2018. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlan.com-on, máshol nem érdemes, esteleg még jófogáson és facebook csoportokban/marketplace-en
2018. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
facebookon mi a csoport neve ahol sokan nézik és érdemes?
2018. aug. 10. 15:17
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

fb-csoportokban nem jó, mert nincs rendszerezve, csak ömlesztve, nem lehet keresni, hamar elsüllyed.

Ingatlan.com vagy

jófogás: ingyenes képfeltöltés

2018. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: facebook csoportokban is lehet keresni, sőt, ha egyszer valamire rákerestél, pl. lakás, akkor utána azokat dobja majd fel előre a csoportban.

Én marketplace-en adtam el a lakásomat a facebookon, ott is rá lehet keresni egyébként, illetve adott terület facebook csoportjaiban érdemes hirdetni. Pl. ahol a lakás van, pl. vas megyei adok-veszek stb.

2018. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát, ha lehet is keresni a FB-on, nem olyan hatékonyan, mint az erre kitalált ingatlanos felületeken.

Ha mindenki erre az 1-2 helyre tenné fel az ingatlanját, nem rabolnák az emberek egymás idejét FB-kal, és kisebb ingatlanos oldalakkal.

2018. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak az ingatlan.com létezik... Én egy rakat pénzt kifizettem, teljesen feleslegesen. A végén már azon gondolkodtam, hogy számot cserélek. Végül a GDN-nel vettem fel a kapcsolatot. Profi módon belőtték az árat, hamar el is kelt. Csak azt sajnálom, hogy nem előbb szerződtem velük!
2019. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!