Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » El lehet adni házrészt? Van...

El lehet adni házrészt? Van olyan aki megvesz egyharmad tulajdonrészt egy házbol?

Figyelt kérdés
Örökölt házról van szó, amit hárman örököltünk. Mivel kifizetni nem tudom az egyik társtulajdonost, arra gondoltam eladnám a részemet.

2018. aug. 29. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

A tulajdonoddal azt csinálsz amit akarsz. Akár értékesítheted is.

A kérdés az, hogy találsz-e rá vevőt és mennyiért.

2018. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A másik két tulajdonoson kívül a kutyának sem fog kelleni. Ők nem akarják megvenni?
2018. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a másik két tulajdonosnak nem kell, eladhatod. De szinte biztos, hogy nem fogsz rá vevőt találni.
2018. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ki tudnának fizetni.
2018. aug. 29. 18:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, lényegében ez lett volna a kérdésem, hogy akadhat e olyan aki egyenlőre megelégedne az egyharmad résszel. Utána a másik két tulajjal már úgy alkudozik ahogy akar. De szinte biztos hogy ők is eladnák a részüket.
2018. aug. 29. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
engem huszad áron érdekel
2018. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ők is eladnák, akkor mi az akadálya, hogy együtt keressetek vevőt?
2018. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Értelmes ember nem venné meg.

Ha mind el akarjátok adni, akkor mire vártok? Hirdessétek meg és harmadoljátok az árat!

2018. aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xswerdy ***** válasza:
egy háznál az is lehet, hogy önálló lakrészek vannak, de nincs albetétesítve. Ilyen esetben minden további nélkül megveszik.
2018. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!