Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Három szoba egymás mellett,...

Három szoba egymás mellett, mind utcafrontos?

Figyelt kérdés

Ilyen, folyosós elrendezésű egy ingatlan amit néztem. Számít valamit, jobb-e 2 + 1 szobás elrendezés (mint a kádárkockákban)?

Vagy ez annyira nem lényeges?


2018. szept. 20. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Hát, ez azért a környéktől, meg úgy magától az ingatlantól is függ, ennyi alapján nem hasonlítható össze a kettő.

Nálunk is sorban vannak a szobák, így nincs lehetőség kereszthuzat kialakítására, ami néha nagyon jól jönne, ilyen szempontból a másik. De ha pl. a konyhád másik oldalon van, akkor ez máris megoldott.


Amúgy építészeti szempontból minél kisebb közlekedőre törekszünk, minél nagyobb hasznos alapterülettel, tehát kerüljük a folyosókat, de adott esetben pedig egy baromi jó puffertér lehet, szépen benövényesítve megfelelő szélességgel és üvegezéssel egyáltalán nem haszontalan a terület.


Tehát konkrét szabály nincs, látni kellene az esetet. Ha félsz, hogy a hirdetés megosztásával lenyúlják, küldj esetleg egy-egy képet.

2018. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem hirdetik neten, képet pedig nem készítettem belülről mikor néztem, de régi '70-es téglaház. A konyha és egyéb helyiségek túloldalt vannak, a két végében a háznak. Nem a legjobb a helykihasználása, de annyira nem is rossz.
2018. szept. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!