Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dunaújváros kertvárosban, a...

Dunaújváros kertvárosban, a Radnóti u.4-ben szabad lakást venni? Nagyon félek, hogy rosszul döntök, vagy átvernek valahogy. Az a fura, hogy az ügyvéd is le akart beszélni erről. Annyira gáz lehet?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 11:53
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Nem szabad. Nagyon olcsó ott egy lakás, de tele van cigánnyal. Öngyilkosság ott élni.

Én dunaújvárosi vagyok, már nem élek a városban.

2018. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem laknék ott egyenlőre, de akkor biztos nehezen is kiadható, és nem sokat lehetne kérni érte.
2018. nov. 1. 13:01
 3/18 A kérdező kommentje:
A párom szerint vegyük meg, de úgy érzem, nem ezért gyűjtögettem, és vettem fel hitelt, és kissé bele vagyok hajszolva, ő már igent mondott az eladónak, és ügyvéddel is beszélt, ha utalom neki az előleget, akkor csinálja a szerződést, de fura volt, hogy azt mondta amikor felhívott, hogy ne vegyek ott lakást...az ügyvéd le akart beszélni róla, ettől nagyon elbizonytalanodtam. Még ilyenkor nem ciki visszamondani az egészet?
2018. nov. 1. 13:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ciki vagy nem ciki, vissza lehet mondani. Viszont ha foglalóztatok, akkor azt sajnos elveszíted. Ha előleget adtatok, akkor azt nem. Azt meg senkinek se engedd, hogy olyan dologba hajszoljon bele amit nem akarsz, még a párodnak se.

Javaslom a bűnügyi térkép böngészését legközelebb, vagy akár most is, hogy meg tudd győzni a párod.


[link]


Jobb felső sarokban a település kereső, utána megkeresed a Radnótit, majd fent, kicsit bal oldalon a "rétegek" között kiválasztod a bűncselekmények típusát és az időszakokban a 30 napot variáld át tetszésednek megfelelően.

De ha nem menne, akkor csináltam egy képet, középen van a Radnóti kb. a Nyárfa utcától jobbra. Ez alapján nem tűnik annyira gázosnak, én Dunaújvárosban a római városrészben laktam 2 éve a Fáy lakótelepen. Arra is azt mondták, hogy rossz, aztán életem egyik legnyugisabb időszaka volt.


[link]


Persze ettől függetlenül lehet, hogy élhetetlen (hangosak a szomszédok, kosz van, stb.) és később még rosszabb lesz, ezt neked/nektek kell mérlegelni.

2018. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még nem adtunk foglalót, semmit, csak szóban lett közölve. Szuper a bűnügyi térkép, nem ismertem, de ezután használni fogom. A lakás befektetés lenne elsősorban, de akkor kiadni sem lehet túl egyszerűen, ha rossz környék... Nagyon köszönöm a segítséget.
2018. nov. 1. 14:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit!


Szerintem értem a koncepciótokat, hogy közel a vasútállomás, biztos értékálló lesz az ingatlan, de az igazság az, hogy Dunaújvárosban a vasutat használják a legkevesebben, mert iszonyatosan kint van a városból, a helyijárat közlekedés sem túl jó. Ha befektetnivaló pénzetek van, akkor a Vasmű út és környéke jó választás lehet vagy az egyetem környéke. Igaz ott valószínűleg kisebb lakást kaptok ugyanazért a pénzért, viszont kiadni is könnyebb lesz és fajlagosan magasabb összegért fogjátok tudni.

2018. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos amire gyűjtöttem és hitelt vettem fel, azt végül nem adják el, ezért kellett másik lakást keresnünk. Mivel a törlesztő részletet fizetni kell addig is, ezért sürgős hogy találjunk ennyiért egy kiadható lakást. De még pár héten már nem múlik semmi sem.
2018. nov. 1. 14:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Kitartás, biztos találtok lakást. :) Viszont ezt nem értem. Hitelt vettél fel lakásra de végül azt nem adták el neked amit szerettél volna? Személyi kölcsönt vettél fel és abból veszel lakást? Mert lakáshitelt nem adnak a "kezedbe" a bankok, csak azért kérdezem, fura ez így egy picit.
2018. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, személyi kölcsönt vettem fel, amikor megtaláltam azt a lakást, mert nem sokkal járok rosszabbul, konkrétan összesen 200 ezer Ft-tal jött volna ki kevesebbre a lakáshitel, de ahhoz jelzálogot tesznek rá, és fizetnem kellett volna másra, értékbecslésre, stb-re, járkálni a bankba. Így meg nincs jelzálog semmin, csak egy személyi hitelt fizetek. És azért is így terveztem, mert arra nem adtak volna lakáshitelt, és több idő is lett volna míg megkapom. Ennek ellenére azt a lakást végül nem adják el, néztem egy másikat is, de ott bérlők vannak, ázik a lakás, de valamiért nem tudják megoldani, és az eladó még bizonytalan hogy eladja-e, sajnos többet nem találtam az elmúlt 2 hónapban. Úgy gondoltuk, hogy talán nézhetünk Dunaújvárosban is lakást, mert odaköltözni nem akarunk, és befektetésnek, a törlesztő fizetéséhez jó lenne az is. De már teljesen tanácstalan vagyok, pedig gyorsan döntenem kellene, mert akkor vissza kell mondanom mielőbb.
2018. nov. 1. 16:18
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a választ! :) Teljesen off, nem is akarok belemenni, de biztos tudjátok mit csináltok. A térképet érdemes nézegetni és próbáljatok minél jobb lokációban keresni lakást. Én a Radnótit elengedném, de ezt nektek kell tudni.
2018. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!