Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Salgótarjánból van itt valaki?

Salgótarjánból van itt valaki?

Figyelt kérdés
Néztem ott lakásokat, Valami Déry úton meglepően olcsók 3 milláért már vannak 2 szobás panelek, kamionozom, így az hogy ott nincs meló az most mellékes! Milyen a környék? Tapasztalatok?
2019. febr. 3. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a városban laktam jó pár évet és még most is gyakran járok oda, sok minden köz hozzá. Ha gondolod tudok jó pár dolgot mondani azon kívül, hogy győzike.
2019. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem rossz hely amúgy, én a közelben lakom😊. Van mozi, bulizóhely. Egy pláza szerűség. Meg boltok is. Csak egy kicsit sok a roma. Sokszor vagyok ott.
2019. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 milláért normális lakást normális helyen nem kapsz, min. 4-5 millával számolj.
2019. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!