Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti találkoztatok már ilyen...

Ti találkoztatok már ilyen pitiáner eladóval?

Figyelt kérdés
Megvolt az adásvételi, kivitt az ingatlanos mégegyszer megmutatni a házat, és a tulajdonos kicsavarta az összes! hagyományos, 100ft-os izzót. Meg egy csillárt le is szedett. :D

2019. febr. 20. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A csillárt mi is leszedtük, de ezt előtte megbeszéltük (bele irattam a szerződésbe). A csillár a bútorhoz van a legtöbb helyen választva ha viszi az ember a bútort viszi a csillárt is. Ezért kell ezeket beírni a szerződésbe, hogy mi marad, mi nem. Mi az ingatlan tartozék és mi nem mert nem 100%-ban egyértelmű. Az izzók kicsavarása lelke rajta, neked is 100Ft. (Eleve az összes izzót kicseréljük sajátra költözés után nem tudjuk mennyi van bennük és mikor romlanak el, szintén ma már LED-est teszünk be mert gazdaságosabb, abból is érdemes újra cserélni az élettartam miatt).
2019. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Volt hogy leszerelte a kapcsolókat, dugaljakat és a csaptelepeket. A tapétával nem próbálkozott(szerencsére)
2019. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
A kapcsoló dugalj úgy tudom egyértelműen ingatlan tartozék és nem szerelheti le. Bár a mai magyar viszonyok között bármi lehet.
2019. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.: Oké, h pár 100 Ft, de akkor is, mi van ha este mentünk volna oda?


2. : az komoly!! Akkor ez még rendes volt. Bútorokat először ingyen odaígérték, aztán elkezdtek cigánykodni rajta. Végül megvettem tőlük pár 10esért. De azt beleírtuk már a szerződésbe, hogy bútorozottan.

2019. febr. 20. 17:48
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Vigyél neki még 1 égőt,hogy ezt meg itt felejtette .
2019. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont ezt beszéltük, hogy viszünk neki egy 10dbos led égőt, úgyis szükségük van rá 😂
2019. febr. 20. 18:11
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Legutóbbi lakásnál amit vettünk elvitte nemcsak a csillárt, de az égőket, sőt: a vezeték egy részét is kihúzta a falból (komoly).


Amúgy is villanyszerelési munkákkal kellett kezdeni a felújítást, illetve az égőket megkérdezte, de a falból kilógó vezetékekre azért nem számítottam. Anyagi kár ennek ellenére nem volt jelentős és a lakást amúgy jó áron vettük.

2019. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem lendülj túl ezen. Jobb is, hogy elvitte, legalább nem neked kell megszabadulni tőle. Egy ilyen hagyományos izzó nem csak gazdaságtalan, tűzveszélyes, de nyáron még újabb 2 fokkal emeli a lakás hőmérsékletét...
2019. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért ez tetszik hogy még itt is lepontoz valaki. 90 előtt volt, akkor még nem voltak olyan flancos kapcsolók, engem meg nem érdekelt. Ha annyira megszerette, vigye. Nekem a lakás kellett, 7500 volt a ktg, benne volt a fűtés is.
2019. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

A koplett szekcionált garázskaput vitte, csak a plafonon a dübelek helye maradtak meg.

Egy milliós bevételű vállalkozó volt az eladó...

2019. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!