Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Székesfehérvár közeli...

Milyen Székesfehérvár közeli "fehér" falvak vannak ahova érdemes kiköltözni?

Figyelt kérdés

Fontos!!!Fehérvártól max 30 km es körzetében.

Olyan falu ahol nincsenek vagy alacsony a kissebbségiek aránya.Es melyek azok amelyeket messziről kerüljünk el.Úgy hallottam,hogy Simontornya az veszélyes hely.

Nem vagyok rasszista de gondolom érthető a kérdés...Gyerekünk lesz és albérletben élünk.Szeretnénk házat venni Fehérvár közelében.De nem tudom hova érdemes menni.Lehetőleg egy nyugodt kis falucskán élnénk.De kisvárosok is szóba jöhetnek.



2019. febr. 21. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Minden környékbeli falu jó.
2019. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Aba tűrhető, sokáig tökéletes hely volt, de közel van Sárkeresztúr, és már sajnos engedtek be megrögzött munkakerülő népeket (még szerencsére nem sokat látni, de ha így folytatódik...). Az ingatlanárak viszont még a piachoz képest relatíve jók. Sok új pár jön a tisztes fajtából is.


Seregélyesről úgy tudom, hogy szintén jó, de annál meg ott van Sárosd, az se semmi.


Pákozd, Sukoró nagyon drága lett, gondolom ez igaz lehet a tó déli településeire is...

2019. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hi azt még fontold meg, hogy a Velencei hegység radioaktiv

(Pákozd, Sukoró stb...)

Üdv. Zsolt

2019. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9%
Magyarország szégyene a kérdés. És de, ezt hívják raaszizmusnak.
2019. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

#14

Mert neked még nem volt cigány szomszédod te szemforgató idióta!

Próbáld ki és utána pofázz rasszizmusról!

2019. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 14-es!


Azt javaslom neked, hogy te és hasonszőrű szociálisan jaj de érzékeny mások felett ítélkező mindent politikai szemüvegen keresztül néző zombik költözzetek le egy hónapra valamelyik cigányfaluba, aztán utána megbeszéljük mi a rasszizmus. Addig viszont csitu van. Én sem pofázok a tengerbiológusnak, hogy ketrec nélkül merüljön a cápák közé.

2019. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
De volt. És gratulálok a stílusodhoz.
2019. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Azt még szeretném hozzátenni, hogy és éltem “csontfehér” (Jesszus) környéken, ahol apu verte anyut, törtek-zúztak és hozzánk menekült at az asszony, ahol alkesz szomszéd a lakása előtt hevert, a másik drogdílerkedésbe fogott, szóval már le kellene szállni erről a szánalmas magas lóról. (17)
2019. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

18


Pont, hogy te ülsz a magas lovon. Válasz helyett ideböffentettél, hogy érzékeltesd felsőbbrendűséget azzal, hogy rasszistának bélyegzed a kérdést. A hozzád hasonlóak Magyarország szégyenei.

2019. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!