Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Honnan lehet megtudni hogy...

Chewie81 kérdése:

Honnan lehet megtudni hogy mikor épült a ház?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Kertes házat tervezek venni, ingatlanos elég bizonytalan volt, építési évnek mondott 1984 és 2004-et is. Tulajdoni lapon 1984 körül nem látok semmit, viszont a III. részben az alábbi találtam: "önálló szöveges bejegyzés az ingatlan beépítetlen területről lakóház és udvarra változott" bejegyzőhatározat érkezési idő: 2006.02.14.

Szerintem itt kapta meg a használatvételi engedélyt, azaz valószínűleg 2004-ben épült, de ezt honnan tudom megnézni biztosan?


Köszönöm



2019. febr. 26. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyi önkormányzat adó és értékbizonyítvány.
2019. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy kiszemelt ház tulajdoni lapján semmi más nem szerepel, csak hogy kivett lakóház, udvar: 765 m2. Ebből hogy tudhatom meg, mikor épült és mekkora a ház?
2019. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit vártál? Az ingatlanosok mind pedáns, szakmailag felkészült emberek. Ezt már minden eladó tudja, ezért hirdeti általuk az ingatlanát a 3/4 ország!
2019. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ingatlanosokban nem szabad megbízni, mind link emberek, akik bármire képesek a pénzért!


Nekem is van ilyen házam, nem lehet kideríteni, hogy pontosan mikor épült. Az Önkormányzaton főleg nem tudnak választ adni.


Azt, hogy hány négyzetméteres a ház, csak le lehet mérni és kiszámolni. Természetesen, centire pontosan így sem fogod tudni, de pl. tudhatod azt, hogy kb. 85 vagy 97 vagy 110 nm...

2019. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!