Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tokaj melyik részén érdemes...

Tokaj melyik részén érdemes nyaralót venni? És egy nyaralónak mennyi az éves fenntartása?

Figyelt kérdés
Bodrogköz részen (ami nagyon tetszik de elég drága) vagy rakamaz felőli de jóval olcsóbb részen érdemesebb nyaralót venni? Illetve érdekelne, hogy milyen költsége van egy nyaralónak ...havonta kb 2-5 napot lennénk ott! Köszönöm szépen a segítséget előre is!

2019. máj. 23. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A rakamazi oldal árvízjárta terület... nem hiszem hogy annyira érdemes lenne ott ingatlanra költeni. Nem véletlen "olcsók". Nézz szét az Esze Tamás utcán és környékén. De készülj fel, ott se kapsz 8 millió alatt értelmeset. Már most nincs alatta... néhány éve még egy családi háznak is megfelelő került 9.5-be, mostmár 12-13 lenne ha nem több az ára.


Költsége szerintem csak az áram / víz készenléti díj (amennyiban fúrt kútról megy utóbbi, akkor még az sem).

2019. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm szépen a választ! Ettől féltem, hogy ott árviz lehet... pedig elég szépeket láttam a rakamazi oldalon... cölöpökön!

Nekünk elég lenne egy kis faház is... csak olcsó legyen... hétvégén bográcsozni!

2019. máj. 28. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!