Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Koszos lépcsőház, jó állapotú...

Koszos lépcsőház, jó állapotú lakás, bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Jó áron adják. A lift szétfirkált.

2019. júl. 14. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a rossz szomszédság a legrosszabb és változtatni sem lehet rajta.
2019. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az igènytelen trágya szomszèdok megkeseríthetik az èletet, ezèrt nem vennèk így. De panelben ne keress szèp lèpcsőházat.
2019. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szomszédokhoz való alkalmazkodás miatt soha nem laknék panelban! De ha ezt nem nézzük: ha a lakás szép, akkor okés, mert amúgy szép és tiszta lépcsőházat, meg ugyanilyen liftet ne is keress, nincs!
2019. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sokat gondolkodtunk ezen. Megnéztünk több panelt is, ahol maga a lakás oké volt, de a lépcsőház gusztustalan. Én nem tudtam kibékülni ezzel. Panelokban is nagy a szórás, van ahol egész kulturáltak a közös terek, költenek rá a lakók és vigyáznak is rá, ez látszik. Laknak barátaink ilyenben és mi is laknánk ilyenben. Viszont olyanban is laknak, ahol már a kapucsengőt rossz érzés megnyomni, mert bennem van, hogy már ettől elkapok valamit. Pedig baromi drága környék. Na ilyen lépcsőházba semmiképpen. Nekem ugyanúgy kizáró ok a panelprogram hiánya ma már. Ha nem került bele a ház az előző turnusban, annak oka van és általában a lakóközösség az oka.

Nem bántam meg, hogy mi végülis egy újszerű társasházba szerettünk bele anno. Bár kicsit kijjebb esik, de jó érzéssel lépek be a lépcsőházba is már. Otthonos, nem hányinger keltő. Szerintem nagyon sokat elmond egy lakóközösségről a közös terek minősége!

2019. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ. Egy-két szomszéd trehányságán is múlhat, hogy ocsmány állapotú a lépcsőház. Ez nem feltétlen jelenti még azt sem, hogy ők zűrös figurák lennének, egy fehér falat például öt perc alatt össze lehet mocskolni egy bicikli kerekének végighúzásával. Aztán az megint más szitu, ha ürgét sütöget a népes család a gangon. Szóval minden körülmény más, ezt a kérdést pedig az adott ház ismerete nélkül lehetetlen megválaszolni.
nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!