Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen lehet egy sváb faluban...

Milyen lehet egy sváb faluban (községben) élni?

Figyelt kérdés
Én is félig sváb vagyok és tetszenek ezek a baranya megyei sváb települések(Mecseknádasd,Nagymányok,Bóly...)szép rendezett szinte minden ház,az utcák... Alapvetően én is ilyen szemléletmódú vagyok(rend,tisztaság...),viszont én nem vagyok annyira anyagias (20 éves autóm van..),hitelt nem vennék fel ilyen dolgokra,meg a szabadidőmben nem másodállást végzek,hanem pihenek,kikapcsolódok(nem vagyok az a tipikus éjjel nappal dolgozok tipusú sváb).Mennyire illenék én be egy ilyen környezetbe?
2019. júl. 20. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha tisztességben, normálisan élsz, a portád kívül-belül rendben van, akkor beleillesz a közösségbe, nem az autód kora miatt fognak tisztelni, vagy nem tisztelni.

Én csak sváb településen szeretek élni - a férjem is echte sváb - mert más a hangulat, a közbiztonság, az élethez való hozzáállás.

2019. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Sváb falvakban is ugyanúgy ott a cigány... elég baj.
2019. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4%

Cigány falvakban is ugyanúgy ott a sváb... elég baj.

A kérdésre válaszolva: a felszín -a látszat- rendben van olyan helyeken. Öröm lehet élni olyan helyen. Az ember majd kiugrik a bőréből. Wir sind die roboter. Pity-pi-pi-pitty.


https://www.youtube.com/watch?v=5DBc5NpyEoo


De komolyan. Akárcsak amikor nemrégiben átmentem Ausztriába. Hányinger. Felszín, csillogás, többnyire sehol senki (kivéve ingatlanból ingatlanban, autóval), de ha mégis látni embert az utcán, az vagy nem sváb, vagy ha igen, akkor a sváb átnéz mások feje felett, vagy épp képmutató, mikor mihez van... érdeke.


mi is történt vala az indiánokkal.. vagy pl Belga kongó és társai? Ja igen ! Szerelmi hódítás...? Ó! Vagy rosszul tudom?

És mi változott? Mi vagyunk a robotok. Wir sind die roboter. Belül. És a lepontozók is.

2019. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!