Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagykanizsán mi indokolja a...

Nagykanizsán mi indokolja a sok új lakást?

Figyelt kérdés
Húzzák fel a házakat, az árak pedig iszonyú tempóban nőnek. Még a használt lakások, házak árai is. Mi indokolja, hogy valaki ott fektet be? Én szeretem a várost, de őszintén, nem egy vállalkozó vonzó környék, hogy albérlet piacra alapozzon vagy esetleg a további árnövekedésre, aki új lakást vesz.

2019. júl. 20. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Pedig újabb lakó park kialakitásáról is hallani lehetett a közelmúltban .Volt sport pálya beépitése.Csúszhat,mert a Viktor nem szereti,ha foci pálya is eltűnne .
2019. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez az. Csak azt nem értem, mi vonzó annyira egy Nagykanizsában, hogy lakóparkokat húzzanak fel? Készül valami, amiről nem tudok?
2019. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elv nagyon egyszerű:

Gondolom több építési vállalkozó is lakik a környéken, akik természetesen ott és abból akarnak megélni, ahol megszokták és amihez értenek. A város vezetése kiadja az építési engedélyt, mert az jókora bevételt jelent. A vállalkozó meg kizárólag társasházban gondolkodik, mert több haszna van, ha majdnem egyidejűleg több lakást tud eladni, azt meg mindketten magasról lesz#rják, hogy esetleg tönkreteszi a város megszokott összképét, csak a pénz számít nekik!

A Te szemeddel lehet hogy "nem egy vállalkozó vonzó környék", de a vállalkozó viszont ezt máshogy látja, és sajnos él is a lehetőséggel, főleg ha helybeli és nem akar ingázni, nem az ország másik részén akar építkezni!

2019. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Hozzátenném: bár én tősgyökeres Fejér megyei vagyok, de anno másfél hónapig laktam Nagykanizsán munkásszálláson, szerintem nagyon szép város, és mint a munkáltató elmondta, "Kanizsa nem egy balhés hely", jó a közbiztonság is! Tehát lehet hogy ez is így összességében sokat nyom a lattba, ami miatt jó befektetésnek tűnik!
2019. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek, én is nagyon szép városnak tartom sokakkal ellentétben, de félreértettél, én nem vagyok a lakóparkok ellen sem, szerintem ez is jót tesz a város képének. Igen, ebben lehet valami, amit írsz, de ha már fejér megye, látod, pl. Székesfehérváron teljesen érthető, hogy annyi a beruházás. Jók a fizetések, sokféle munka van, van kereslet a lakásokra és az albérletekre. Kereslet Kanizsán is van persze, csak egy vállalkozó szemével szerintem kockázatosnak, sőt, lehet hogy elrettentőnek kellene lennie a helyi fizetéseknek és munkalehetőségeknek - mert valljuk be, mindkettő hagy kívánni valót maga után. Ergo egy Fehérváron, Szombathelyen, Győrben minimális a kockázat.

Nem látok olyan mértékű fejlődést sem a bérekben, sem a városban hogy ilyen szintű befektetési hullámot vonzzon, ami most zajlik

2019. júl. 20. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ott is 100 hektárral növelik az ipari parkot több más fejlesztés is indul. Előbb utóbb csak beindul valami.
2019. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, erről van valamilyen forrás?
2019. júl. 22. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Most tettek 700 embert az utcára, milyen ipari park fejlesztés lesz? :D
2022. nov. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!