Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szerintetek meglehet akadályoz...

Szerintetek meglehet akadályozni a sok poloskát?

Figyelt kérdés
Tele van velük az uncsitesómnak a bffének a háza

2019. aug. 20. 22:43
 1/7 anonim válasza:
Nekem eddig nem sikerült, de ha bárki tudja, hogy mivel lehet őket elriasztani, az könyörgöm monja meg, mert rettegek tőlük!!!! :D
2019. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szúnyoghàló függöny és ami ruha holmi kint szárad szellőzik át kell nézni . Nincs ellene semmi csak a tiprás .
2019. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hallottam semmiről, ami távol tartaná őket.

Én megfogom a fejét és lecsípem (utálat miatt nem mindenki képes erre). Így nem tudja rám spriccelni a büdös nedvét. Oldalról is meg lehet fogni (tapasztalatom van benne), de ügyelni kell, hogy ne szorítsad meg, mert akkor azonnal spriccel.

2019. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Papír kéztörlővel megfogom és megy a wc-be. Gyors húzás, egy utolsó pillantás, hogy lement-e és kész.

Mondtam nekik:én bent, ti kint. Aki nem tartja be, így jár.

2019. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy lehúzod a WC-ben, nem pusztul el, tehát visszajön. Taposd agyon, csípd le a fejét, ekkor nem spriccel büdöset!
2019. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Évek tapasztalata beszél belőlem: onnan eddig egy se jött vissza.
2019. aug. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!