Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az egér megtámadja az embert...

Az egér megtámadja az embert éjszaka? Rámászik, beleharap miközben alszik az ágyban?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Simán!

Mint a fehér nyúl! Torokra támad!

2019. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%

Mi az hogy!

Hosszútávon fel is falja!

2019. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne aggódj Kedves Kérdező. Csak a véregerektől kell tartani!:)
2019. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szobámban van egy biztosan és nem akarom hogy az ágyamra másszon undorító. Raktam ki egér fogót. Komoly a kérdésem ne szórakozzatok
2019. szept. 26. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem fog rád mászni, nem fog megharapni!

Viszont súlyos vírusfertőzést lehet kapni a vizeletétől, székletétől. Én közel 2 hónapja vagyok NAGYON beteg arénavírusfertőzéssel, a kórházat is megjártam és nincs ellenszere. Meggyógyulsz magadtól borzasztó sok kínlódással, miközben imádkozol, hogy ne maradjon vissza valamilyen szövődmény.

2019. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél ki egérragasztót, bár elég szörnyűséges, amikor visít az egér. Ahogy írták, számos vírusbetegséget, baktériumos fertőzést terjeszthet, de maga az egér nem harapja meg az embert.
2019. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Elektromos egérriasztó?
2019. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Voltak, akik fentebb gúnyt űztek az egértől való félelmedből, undorodból. Én komolyan gondolom, amit írok.

Az egér, amikor vadászni indul és elhagyja a lyukát, sosem olyan szándékkal indul, hogy valakibe beleharapjon. Nagyon félénk állat. Élelem után kutat, futkos ide-oda. Kicsi a valószínűsége, hogy felmásszon az ágyadra és éppen rád másszon, de nem zárható ki. Viszont abban a pillanatban, amikor valami okból megmozdulsz, máris leugrik és elfut. Ehhez elég, ha észreveszi, hogy lélegzel. Ha vészhelyzetbe kerül - természetesen - támad, harap. Ez minden élőlény természetes reakciója vészhelyzetben.

Summázva: ne félj attól, hogy rád támad vagy megharap. Roppant kicsi az esélye.

Viszont jól írták azok, akik szerint a vizelete, de maga az állat is kórokozókat terjeszthet. Megjegyzem, láttam én már egeret futkározni az egyik nagy áruházlánc üzletében a polcokon, más alkalommal pedig verebet szállni ide-oda a polcok tetején.

2019. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is láttam a Tescoban egeret, olyan kövér volt, hogy alig bírt futni.
2019. szept. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!