Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Melyik rovarirtó szer lenne...

Melyik rovarirtó szer lenne ideális pókok ellen?

Figyelt kérdés

Az egész szobából szeretném kiirtani őket, és arra gondoltam hogy a bútorok mögé, ágy mögé és más rejtett zugokba is befújok rovarirtóval egy vagy két flakonnal szétfújok mindenhol és bezárom a szobát pár órára.

Melyik rovarirtó az amelyik így megöl mindent viszont nem szívódik bele tartósan ágyba , ruhákba egyéb tárgyakba?



2020. ápr. 13. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pók nem rovar, így inkább pókirtóval kellene próbálkozni.
2020. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pókszakertő írta azt,hogy kifejezetten pókokra ható cucc nincs. Egy dolgot lehet tenni,alaposan kitakarítani. És utána rendszeresen. Egy kettő úgyis belóg néha,de azt kitessékeled,vagy marad a papucs.. bár én sosem bántom,pedig utálom és irtózom tőle,de megölni nem akarom,mert hasznos jószág. Ha túl nagy jön be,ráborítok valamit,és megvárom a páromat míg hazaér,ő kiviszi. :D
2020. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most azért nem fogom kihúzgálni a szekrénysort , franciaágyat meg minden bútort, olyan rovarirtót keresek amivel ha telefújom a szobát akkor megdöglik az összes bentlévő pók.

A pók bár nem nem rovar, biztos van olyan rovarirtó ami viszi azt is, de ha ismer valaki kifejezetten pókirtó szert az is érdekel.

2020. ápr. 13. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam használni, bevált:

[link]

2020. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A világ egyik leghatékonyabb harci gázát rovarirtóból fejlesztették ki. Ez azért elgondolkodtató :)
2020. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
piros Raid
2020. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4, #6 Köszönöm a válaszokat obiba nem járok azt megrendelem, piros raidet viszont veszek ma.
2020. ápr. 14. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak OBI-ban kapható, hanem azt hiszem, pl. Tesco-ban is, csak én OBI-ban vettem, azért ott kerestem rá.
2020. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!