Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szúnyogok kiírtása lakásból?

HI_IM_GHOST kérdése:

Szúnyogok kiírtása lakásból?

Figyelt kérdés
Üdv immár 3. éve lakom budapesti lakásomban amiben egész évben portyáznak a szúnyogok (igen télen is). Egy pár módszert már kipróbáltam a kis vérszívók kiírtására pl: Konnektorba dugható szúnyog riasztó, füstölő. Mondanom sem kell egyik se járt sikerrel mivel itt kötöttem ki. Aki hasonló cipőben járt, vagy aki tud hasznosat hozzászólni örömmel várom a válaszokat.

#Budapest #szúnyog #lakás #év #írtás #nemtudokaludniplsendmysuffering
2020. szept. 5. 20:38
 1/6 anonim válasza:
68%
Rovarírtó szakember,esetleg? (Emellet szúnyogháló,nyitott ajtónál lekapcsolt villany. )
2020. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hogy a fenébe nem hat a lapkás konnektorba dugható szúnyogriasztó? Én akárhol próbáltam, akármilyen fajtát, mindegyik kb. 10 percen belül megölte az osszeset. Pedig tenger melletti nyaralóba is próbáltam, ahol ha 20 nem volt 1 szobába, akkor 1 sem. Ablakot becsuk, ha kell minden helyisegbe 1 es kesz
2020. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Vape elektromos (konnektoros) van, szintén 10 perc alatt megöl minden szúnyogot.
2020. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Egy szúnyogháló sokkal hatékonyabb, és nem szívsz be mérget mint ezzel a szarokkal.

Mert ne álltasd magad, abból a méregből te is kapsz, nem csak a szúnyog..

2020. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

4-esnél a pont.

Szunyoghálón kívül - nálam abszolut bevált: üvegbúrás menyezeti lámpa, a plafon felől van néhány miliméteres rés, ahol be tudnak menni, belül kompakt fénycső. Évente betéved 15-20 szúnyog az ajtókon, ezek órákon belül a lámpában kötnek ki. Évente kiürítem őket.

2020. szept. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor bemennek újra hozzád valami résen, mert kilehet irtani a lapkás szúnyog irtóval.
2020. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!