Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hol jönnek be a legyek/poloská...

Hol jönnek be a legyek/poloskák, és hogyan tudom megakadályozni?

Figyelt kérdés

A lakás minden helyiségének egy ablakán szúnyogháló van, és kizárólag ezt nyitom ki. Mégis mindennap 4-5 legyet, és 1-2 poloskát hajkurászok.

A szúnyoghálók nincsenek tönkremenve.

Tavasszal csináltattam két szobában redőnyt, erre gondolok, hogy a gurtninak kialakított résen. Erre is szeretnék tippet, hogy ezt hogy tudnám megakadályozni, ha valóban itt jönnek be.

Azonban a csukva tartott hálószobában is minden este 2-3 legyet vadászok le lefekvés előtt, pedig itt nincs redőny.

Mindez egy debreceni lakótelep 10. emeleti panellakásában történik.

Kérem, akinek van valami ötlete, tippje, ossza meg velem, mit tehetnék ellenük.


2020. okt. 27. 09:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a redőny kívül van a szúnyoghálón. Tehát magán a redőnyön nem jönnek be.
2020. okt. 27. 09:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni. Például ha a leengedett redőny külsején van egy poloska és felhúzod a redőnyt, akkor bekerül a redőnytokba, de magától is bemásznak oda a hideg ellen. A tokon belül pedig ki tudja kerülni a szúnyoghálót és lemászik a belső oldalán.

Csomószor van, hogy pár napja leengedett redőnyt ha felhúzom, kívül is és belül is potyognak belőle a bogarak.

Ráadásul nálam a szúnyogháló is egy redőny vastagságú sínben megy, tehát oldalt is meg tudják kerülni. Ha bejutnak, én elkapoom őket és kirakom. Jobbat nem tudok.

2020. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ember számára észrevehetetlen réseken is bejutnak,de nagyon gyakori a száradó ruhákkal,vagy magán a ruházaton is bepotyáznak.
2020. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!