Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Patkány távoltartására jó...

Patkány távoltartására jó lehet az önvédelmi gázspray?

Figyelt kérdés
Autó motorterébe néha egy szisszentés menne csak. Eddig a borsmenta illóolaj ami bevált, de valami extra védelem is jól jönne hozzá.

2021. nov. 11. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Állatkínzó.A patkány is ugyanolyan állat mint a többi.Csak azért mert az ember nem bír hasznot húzni belőle,még nem kell megölni.Ő is mint minden élőlény csupán élelmet keres,hogy ne haljon éhen.Mindenki ezt csinálja,állat és ember egyaránt.
2021. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
A patkány kártevő. A kérdező távoltartani akarja, és nem kínozni. Hülye első.
2021. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hol írtam olyat hogy megölni akarom? Van légpisztolyom, mérget is kiszórhatnék, tehetnék ki brutál erős csapdákat is, de én csak az autóm motorterétől akarom távoltartani. Nem az zavar hogy beköltözik, hanem hogy már cseréltem sokezer forintos grafitos gyújtókábelt és ha olyat rág el akkor le is éghet a kocsi. Felőlem maradhat ott éjszakára a meleg motornál télen estére ha nem tennének kárt benne. De munkába járáshoz nélkülözhetetlen az autó.
2021. nov. 11. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nyest szokott bemenni, kábelt elrágni, nem patkámy.
2021. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Lodd le. Mergezd ki.


Eros szaggal tedd tele a kocsit!! Jo a borsmenta! Amentol miatt! A mentol pluszban meg turbozna!!

2021. nov. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ilyen sray-vel kínozni még rosszabb mint gyorsan megölni....



Nem teljesen értem amúgy, néha "beszisszentesz" és akkor mi lesz? Nem megy bele majd éjszaka?


Egyáltalán biztos, hogy patkány? Nyest szokott inkább bemászni a kocsikba.

2021. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4 és 6-nak. Ha a nyest felhordja a patkánysz@rt a motortérbe hogy a patkányra gyanakodjak, akkor igazatok van, nyest lesz a tettes. Beszisszenteni alatt azt értem hogy 2-3 naponta egy picit befújni hogy zavarja a szag és ne menjen oda. Más nem jut eszembe aminek kellemetlen szaga és hatása lenne mint a gázspray. Csak nem tudom hogy a patkányokra (vagy nyestreee) is hatásos lenne e.
2021. nov. 12. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

MArha könnyen megdöglenek ezek a tetves dögök, ne légy szívbajos, írtsd a lehető leghatékonyabb módon mindet.

Nekem kb szétrágják a komplett gerendázatot a padláson, egy kerülne a kezem közép, valószínű kecsappá ütném a partvisnyéllel, amivel felmegyek dörömbölni a padlásra.

De olyankor elbújnak, mert fosnak.

Idióták tartanak kiskedvencként ilyen szarokat, remélem elkapnak tőlük valami húsevő baktériumot, meg agyhártya gyulladást.(azokat terjeszti)

Légpuska, lapát, csapda, stb.

Mérget ne, mert macskák, kutyák is megehetik.

2021. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!