Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tegyek ha valami állatnak...

Emberkee01 kérdése:

Mit tegyek ha valami állatnak a rágását, illetve a lépteit hallom a plafonban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérlek segítsetek

Pár napja figyelmes lettem egy hangra amit konkrétan a plafonomban hallottam. Elsőnek nem igazán foglalkoztam vele mert úgy tünt mintha csak esne az eső mivel tetőablakom van. Aztán ezt a hangot nem csak egy helyen hallottam hanem mintha mászkálna össze-vissza majd rájöttem hogy a rágását és talán körmeinek csattogását hallottam.Nincs padlásunk illete emeletes kertes házunk van. Mit tudnék csinálni hogy az állat elpusztuljoj vagy egyéb bármi más?



2021. dec. 10. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Az épület hőtágulását hallod. Kint már 0°C-t veri a hőmérséklet esténként.
2021. dec. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Még ha van is ott valami, miért kell egyből arra gondolni, hogy kinyírod?
2021. dec. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

egér, patkány, pele, hasonlók.

A feljutást kell megakadályozni, és megszüntetni az etetésüket a környéken.

Én is egy ilyen kretén miatt szenvedek, mert nem képes elmenni a rohadt boltba, és ott megvenni a kajáját. Inkább otthon magozza, itatja azt a szerencsétlen 3 darab akármilyét. Liba, kacsa, stb.

2021. dec. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Patacsattogást nem hallasz? :)

Menyét is lehet még, ha viszonylag nagyobb a hézag ott fent.

Bármi az, ahogy előttem írták, meg kell akadályozni, hogy feljusson. Nézd körbe a házat, hogy hogy mehetett oda. Bár egér akár a kőporozott falon is képes felmenni... De annak a lépteit szerintem nem hallanád. Viszont a rágását igen.

2021. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszolónqk

A hangsúly nem a megölésén van, egyszerűen csak szeretném ha eltűnne innen, nem feltétlen megölni szeretném.

2021. dec. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!