Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Padlásra és garázsba milyen...

Padlásra és garázsba milyen egérirtót/csapdát érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam az élvefogón, de főleg a padláson ritkán járok, és így csak halálra éhezne szerencsétlen. Mi a legkíméletesebb, legdiszkrétebb és legbiztonságosabb módszer az egerek távoltartására? (Kisgyerek is van...)

2021. dec. 14. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egérragasztó van kirakva. A pincébe is, illetve a konyhába a pult alá is, mert sajnos 1-2x előfordult, hogy feljöttek.
2021. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel a macskát .
2021. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hagyományos lecsapós. Egy másodperc alatt vége. Emellett a legműködőképesebb a saját praxisomban is, meg a legtöbben itt az oldalon is azt javasolják (a macskán kívül). Az egér a fal mellett járkál, ott veszi észre legnagyobb valószínűséggel.

Dió a legjobb csali, szeretik is, meg nem romlik meg, ugyanúgy csalogató egy hónap múlva is, ha csak ritkán van fent egér.

Gyerek miatt pl. szekrény mögé tedd, vagy tegyél elé valamit, amit a gyerek nem mozdít el.

Zselés méreg is jó, de lakótérbe nem való, büdös a döglött egér.

2021. dec. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ragacsos lap a legjobb.
2021. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Hát én már láttam egeret vergődni ragasztón, nem nagyon szeretnék többet. Nem is értem, hogy lehet legális dolog a mai világban. Az egér nem azért rág meg dolgokat, mert olyan gonosz lenne, hanem mert életben akar maradni, mint mi. Pont annyira humánus a ragasztó, mint egy kutyát kikötni valahová, és várni, hogy elpusztuljon. Arra bezzeg lenne felháborodás.

Ezért legjobb a lecsapós egérfogó, hatékony és humánus.

2021. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, a ragasztós nagyon kegyetlen. Tényleg érthetetlen, hogy legális. Szóval marad a lecsapós.


Köszönöm

2021. dec. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!