Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mennyire káros a csótányírtó...

Mennyire káros a csótányírtó permet apró kis állatokra(afrikai süni) és várandós, konkrétan veszélyeztetett terhes nőre?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig nem lehet a lakásba vissza jönni? Profi írtó csinálná.
2022. jún. 8. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A terhes nőt óvnám minden ilyen szartól, mert ami felszívódik, az mind megy a magzatba.
2022. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26%
Könyörgöm, miért írja mindenki hosszú í-vel az irtás szót? Értem, hogy ingyen van az ékezet, de miért?
2022. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es, örülök, hogy ez a legnagyobb problémád az életben, remélem nem lesz soha nagyobb.
2022. jún. 8. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 2 órát voltam távol és vittem a kutyát is, mert hideggőzt is csináltak.

Ha van még időtök az irtásig, kérdezzétek meg az orvost, hogy megnyugodjatok.

2022. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az mi itt honnan tudhatnánk, hogy konkrétan milyen szert használ majd nálad a rovarirtó ember? A szer veszélyessége ugyanis nem attól függ, hogy ki használja, hanem hogy mi a hatóanyag. (Általában olyan dolog, ami melegvérűekre nem nagyon hat, emberre is csak több liter elfogyasztása esetén, de lehet, hogy a te embered konkrétan valami ütősebbet használ.)

Most mondhatnám, hogy kérdezd meg tőle a hatóanyagot, és akkor mi megmondjuk a tutit, de akkor már jobban jársz, ha a tutit is tőle kérdezed meg, ő nyilván jobban ismeri az adott anyagot, mint mi. És feltételezem, hogy szívesen el is mondja, amit tudnod kell az irtással kapcsolatos dolgokról.

Amúgy az "irt" az tényleg rövid i.

2022. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Jelenleg marhára lesz@rom milyen i...

2. Akinél volt már ilyen, akár többször is, valószínű informáltabb

3. Nem kérdezem meg aki jött volna, mivel nem én intézem, így eleve nem tudtam beszélni vele, de jeleztem, hogy én nem tudok eleve hova menni most órákra, másrészről nem szeretném kockáztatni, hogy gond legyen, így halasztva lesz a dolog.

4. Kíváncsi voltam még információra, google keresővel is sokat próbáltam olvasni erről.

2022. jún. 8. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Akinél volt már irtás, az azt tudja, hogy nála milyen szert használtak, és ebből kifolyólag milyen szabályok voltak. Azt nem fogja tudni, hogy nálad milyen szert használnak majd.

Azt nem tételeztem fel, hogy nincs meg a vállalkozó telefonszáma. De akkor azzal beszélj, aki intézte, és kérd el az illető számát. Ő az egyetlen ember a 8 milliárd közül, aki igazán pontos és hasznos infót tud neked adni arról, hogy mennyire veszélyes az a szer, amit ő épp használni akar.

Ha teljesen veszélytelen a szer, akkor épp azért érdemes vele beszélni, hogy ne halogassátok feleslegesen az irtást addig, hogy még jobban elszaporodjanak, mert annál gyengébb hatásfokú lesz az irtás, és lehet, hogy azért kell majd ismételni.

2022. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam minden 3.vagy 6. hónapban csótányt irtanak. Lakótelep, és bárhol is vannak, nálam nincsenek.

Simán jön a mester, zselét tesz oda, ahol ő gondolja, tudja, hogy hova érdemes.Egy pici, kb fél centis csíkocska. Általában olyan helyre teszik, ahova nem igazán nyúlkál az ember.

Végig nézem a munkálkodását, majd elköszönünk egymástól.

Senkire nem ártalmas a csótányokon kívül.

2022. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!