Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányok jönnek fel a csatorn...

Csótányok jönnek fel a csatornából, Wc-n keresztül. Mit tegyek??

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt mégis hogy csinálják? Biztos, hogy ott jönnek? Nem csak inni másznak be a WC-be?
2022. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne víz, vagy mi? A csótányok nem tudnak a víz alatt úszni!
2022. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van benne víz. Normálisan használjuk, máshonnan nem tudnának bejönni. Hetente takarítok, mindent alaposan. Nincsenek rések ahol elbujnának, máshonnan elképzelni nem tudom hol férne be egy 10cmes csótány.
2022. szept. 29. 11:07
 4/15 anonim ***** válasza:

10cm es csótány?


Olyanok nem élnek nálunk waze:D

2022. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet nem volt akkora, de nagy volt és tényleg nem értem hogy kerülnek ide.
2022. szept. 29. 11:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemigen tudom elképzelni, de akkor minden használat után önts bele valamennyi hypo-t. Ha még mindig lesznek akkor tuti nem onnét jönnek.
2022. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

10 centis csótány..??? :_O :-O


nem milliméter?

2022. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ázsiában láttam tíz centis csótányt..


A takarításkor nem használsz hypo-t? Lehet trisóval is öblíteni a wc csészét, de a sósavas vízkőtelenítés is hasznos..

Csótány ott jelenik meg, ahol ételmaradékot öntenek a wc-be.

2022. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Felmosáshoz használok hypot. A lefolyótisztítóra az van írva nem szabad wc-be önteni, így oda csak wc tisztítót, domestost és cif-et használok.

Társasházban élek, nincs se erkélyünk se kertünk és a barátomnak van ez a furcsa szokása hogy lehúzza a régi levest a wc-n, én soha nem szoktam inkább bezacskózom és megy a kukába, kertes házban az anyukám meg mindig kiönti a kert végében. Mondam a barátomnak hogy ne csinálja, ez nagyon gáz szokás és az elmúlt hónapokban már nem is csinálta.

Azért próbáljam meg a hypot és a lefolyó tisztítót a wc-be önteni?

2022. szept. 29. 16:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni.


De egyébként társasházban sokféleképpen be tudnak be tudnak jönni, sokszor az ember maga hozza be tudattalanul.

2022. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!