Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Neostomosan ruhára és kárpitra...

Neostomosan ruhára és kárpitra lehet fújni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, de baromi büdös lesz...


Mondjuk jobb, mint a bolha, az biztos!


Vannak kevésbé durva rovarirtó szerek beltéri használatra, kárpitra azt fújnám (meg szőnyegre, parkettára, résekbe, stb), a ruhát meg legalább 60 fokon kimosnám.


Amikor nálunk egyszer el volt bolhásodva a lakás néhány pontja (macska fialt bent, aztán nevelgette a kölkeit, vele jött be, a kicsikről meg nem tudtuk leirtani, se fürdetni, se fújni nem akartuk őket), akkor azt csináltam, hogy egy rövidgatyában megálltam azokon a pontokon, ahol felszaporodtak, ott felugráltak a lábamra, elsétáltam velük a kádba, ott meg meleg vízzel lezuhanyoztattam őket. Jópár forduló volt, napokon, heteken keresztül, közben egy csomószor felmosni, fújni...

2023. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biokill, Insecticid a megfelelő.
2023. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!