Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Magyarországon is előfordulhat...

Magyarországon is előfordulhat kígyó a WC-ben?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 9. 20:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
nem
2023. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Társasházakban simán.
2023. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem valószínű. Alapból a csatornahálózat egy zárt rendszer, ahova nem igazán jut be.
2023. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

A csatorna akkor zárt rendszer, ha mindenki fennhagyja a tisztítónyilásokon a fedelet, sehol nem hiányzik a csatornafedő, nem köti bele senki az esővízelvezetést és a lakosság sem húz le egzotikus állatokat a WC-n. Máskülönben ahogy egy endoszkóppal vagy csőgörénnyel is el tudsz jutni a cső egyik végéből a másikba, úgy egy kígyó is el tud kúszni. Régi típusú szennyvízaknákban szokott lenni néha rács, de azt egyrészt ma már nem nagyon szeretik a vízmű emberei és eltávolítják, másrészt egy kis méretű állatka ugyanúgy átfér rajta.

A nagy különbség, hogy Európában nem igazán szokás moslékot nagy mennyiségben lehúzni, mert kulturálisan idegen tőlünk és nem is bírná a csatorna dugulás nélkül. Így a rágcsálóknak, rovaroknak, hüllőknek nem annyira vonzó élőhely, ha csak a mérgező hipós víz jön, de mondjuk kaja nem.

2023. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem, sose hallottam ilyenről, a szennyvíz-technológiában vagyok 25 éve.
2023. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

"a csatornahálózat egy zárt rendszer"

Euz moből számolta ki? :DD

Én még olyant nem láttam ami zárt lenne...

2023. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

#6 Mondjuk abból, hogy veled ellentétben mérnöki pozícióban dolgozom építőiparban, és nem csak annyi közöm van az egészhez, hogy beleszarok a budiba kétszer mint a hozzád hasonló proli.


Le lehet pontozni. A tény az tény, a csatornarendszer zárt rendszer, pont mint a vízhálózat is.


Arról a tényről véletlenül se beszéljünk, hogy Magyarországon gyakorlatilag nincsenek kígyók. Tudom majd jönnek a kommentek, hogy van homoki vipera, meg sikló, de azok nem a WC-n keresztül fognak bejutni a házba. Alapvetően nem igazán fognak bemenni.

2023. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Tekintve, hogy minden nagyobb esőzéskor úsznak a magyar települések a szennyvízben ez a zárt rendszeres elmélet még mindig hülyeség.
2023. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Mérnök Úr!

Ezt a bunkó, tapló, gyökér stílust az egyetemen szedted össze vagy otthon tanultad a szüleidtől?

Mindegy, mindkettő gáz.

Ha a csatorna valahol nyitott, akkor azzal senki nem foglalkotik úgy mint egy szivárgó vízvezetékkel. Ha egy állat be akar valahol menni, akkor be fog tudni menni.

2023. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Bunkó tapló gyökerezhetsz paraszt, ettől még te kezdted. A gyakori színvonala itt is erősen megmutatkozik, hogy az igazság le van pontozva a baromság meg terjed :D Istenem.
2023. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!