Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mekkora esély van arra, hogy...

Mekkora esély van arra, hogy csak egy csótányunk volt?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán lecsaptunk egy csótányt a falon a nappaliban, fényes nappal. Létezik, hogy ez egy egyedi elszigetelt eset volt amit valahogy beengedtünk? Természetesen azonnal átvizsgáltunk mindent és újabbakkal nem találkoztunk, ettől függetlenül tartok tőle, nehogy többen legyenek

2023. júl. 14. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
semennyi és ha már nappal is van az gáz. nézz rá éjjel 1kor elemlámpával, lesz ott szerintem bőven, minél előbb irtani kell és megtalálni hol jönnek és lezárni a réseket
2023. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egy nem 5000 km-ről jött, hanem a házad körül van valahol a drága szülőföldje, ahol hőn szeretett családja él boldogan.

24 éve élek itt, és a ház előtti kutyaház alatt találtam először párat vagy 5 éve. 3 éve egyet láttam a házban, 2 éve is, tavaly 3-at, idén egyet se. De a pincében (igazából szuterén) és a ház mellett már találtam. Most jutottam el oda, hogy a pincében mérget tettem ki nekik, és volt is már néhány szép példány, ami feldobta a bakancsot.

2023. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Éjszaka még nem láttunk, de így hétvégén kipakolok mindent és nagyon remélem, hogy nem futok össze a családtagjaival. Frissen felújított kertes ház, úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok hogy kerülhetett ide
2023. júl. 14. 16:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen színű volt? A fekete vagy a barna?
2023. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Barna a fején 2 fekete csíkkal. Google lens szerint német csótány
2023. júl. 14. 16:56
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt tényleg mi szúrtuk el, hogy költözés előtt nem volt rovarirtás, viszont volt burkolatcsere, festés csiszolással, átmosattuk a fűtésrendszert, kitisztíttattuk a csatornát. Teljesen új minden kb a falakat és a tetőt kivéve
2023. júl. 14. 16:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azaz, akkor az gáz. Mivel ők elég kitartóak és nehezebb is irtani. Gyorsan szaporodnak, pár hónap leforgása alatt egy egész dinasztiát hoznak létre. Aroggánsak. És ha elszaporodik, akkor nincs olyan, ami megállíthatná.
2023. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt feltétlenül nézd meg: [link]
2023. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
F@sza...nem mondom, hogy nem jutott eszembe már a látványától, hogy belocsoljam benzinnel és felgyújtsam az egész házat...de inkább vadászok egy sort és nagyon nagyon remélem, hogy egyedül volt...ha meg nem, akkor rovarirtás
2023. júl. 14. 17:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni a rovarirtástól, megcsinálják normálisan. Viszont minél előbb szólj nekik. Ne kezdj előtte nagytakarításba, mert csak széthordod a petéket.
2023. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!