Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Létezik, hogy az egér ahogy...

Létezik, hogy az egér ahogy besurrant, úgy ki is megy?

Figyelt kérdés

Egész nap nyitva az ajtó nyáron. Befutott egy egér, 3x láttuk 3 egymást követő napon napi 1x rohanni a házban. 10 helyre raktunk le ragacsot csalival bútorok alá fal mentén. 4 napja vannak kint, eddig semmi, de szombat reggel óta az egeret se látom/hallom.

Ennyire jó rejtőzködő, vagy kimehetett? Párom szerint "nem azért jött be, hogy kimenjen" de akkor hova lett?



2023. júl. 24. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kaját keresi. Ha nincs, akár ki is mehetett...
2023. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, a konyhapulton vannak fűszerek, gyümölcsök tálkában, más nem nagyon. A kamrában, na ott lehet habzsi-dőzsi, gabonapelyhek, száraz élelmiszerek (a konyhából nyílik) az ajtó alján van szellőzőrács, amin be is fér szerintem. Oda is tettem ragacsot, ha bemászik, rögtön arra esne, de semmi.
2023. júl. 24. 17:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki vagyok már tőle, egyszer jártunk így 2 éve, összekakilt mindent, győztem fertőtleníteni, de akkor 2 nap alatt egyetlen egy ragaccsal meglett. Most meg már lassan mi ragadunk bele annyi helyre tettem és semmi.
2023. júl. 24. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetne ki? Ha nem jött be a számítása, nem talált élelmet, akkor megy másfelé.

De persze, bujkálhat is.

2023. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most hajnalban lett meg, de addigra összekakilta a ruhásszekrényt 😞 remélem, nem ellett le valahol.
2023. júl. 26. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!