Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nagyon félek az álkaszáspókokt...

Nagyon félek az álkaszáspókoktól. Mit lehetne tenni ellenük?

Figyelt kérdés
Az infarktus kerülget tőlük. Múltkor is láttam egyet hogy evett egy legyet. Annyira megijedtem tőle hogy kifutottam az udvarra. És nem mentem fel a szobámba utána. Mit tegyek ellene?

2023. aug. 30. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Porszívó.
2023. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hasznos, és amugy tök ártalmatlan


És szerintem nem is olyan írtóztatóan ronda mint a "testes" pokfélék


Ha nincs útban, pl valami folyosón van én lehet nem si bántanám


Kinyírja a legyeket szunyogokat:)

2023. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te se eszel szebben.
2023. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ha engem is megesz?
2023. szept. 2. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem tudja átharapni az emberi bőrt. De eddig még eggyel sem találkoztam, amelyik étkezési céllal rápróbált volna. :)
2023. szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit szólsz amikor egy valóban szőrös vastaglábú pók téved majd be?
ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a siklókkal vagyok így, és beköltöztem egy erdei házba, ahol akkor még nem tudtam, de rengeteg erdei sikló tanyázik a környéken... minden melléképületben, de már a házam konyhájában is találkoztam tavasz-nyáron bébi siklóval... meg persze naggyal is... a nagyokkal nincs akkora baj, mert elmenekülnek, de a bébik mindig olyan helyre menekülnek ami nekem nem jó... így meg kell fognom őket és kíjebb tessékelni... 5évvel ezelőtt mikor ideköltöztem, mikor felemeltem valamit és ott volt alatta, az undortól epilepszia sherű rángatózásaim voltak és sírógörcseim férfi létemre... aztán annyit ki kellett tennem, hogy 5év alatt eljutottam odáig, hogy simán rámarkolok, megnézegetem, megsimogatom a kobakját, aztán kiviszem az erdőbe... mindenféle félelem vagy undor nélkül...

Szóval azt mondom, ha találkozol egy pókkal amitől félsz, vedd a kezedbe és vidd ki... előbb utóbb el fog múlni az alaptalan félelmed.

ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vannak ultrahangos pókriasztók. Olyan mint egy telefontöltő, be kell dugni a konnektorba. De csak az a jó, amelyik nem állandó frekvenciát bocsájt ki, hanem változtatják az ultrahang frekvenciáját.

Nem mondom hogy tökéletes, nekem bogár és szunyogriasztó van, és kb. harmadolódott a bogarak száma.

ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert a placebo hatása miatt nyugodtabbak az idegeid... a rovarokra meg pont semmi hatással n8ncd... gratulálok bedőltél egy baromi debil átbaxásnak.
ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az álkaszáspók tegnap még a bélgázát is kiengedte.
ápr. 14. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!