Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ma volt ágyipoloska írtás...

Ma volt ágyipoloska írtás nálunk és már este találtam egy élőt a matracon pedig azt is lefujta. Nem volt hatásos? Vagy pár nap után hát csak a vegyszer??

Figyelt kérdés

nov. 16. 21:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
68%

Lehet azt nem találta el. Mit mondott, mennyi idő utan hat ?

Őszintén sajnálom. Borzasztó lehet !

Igazsag szerint ki kellett volna dobni matracot es újat venni es mindent át mosni 60 fokon. Újrafesteni mert megbújhatnak fal repedésekben, parkett repedések stb

nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A DM-ben vettünk ágyipoloska-irtó pumpás flakont.

3000-be került, de nincs semmilyen poloska

nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hogy került a házba ? Vettetek használt bútort?
nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyszeri irtás nem lesz elèg, sokszor olvastam, hogy 2-3 irtás hoz eredmènyt.
nov. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bútort ágyat kidobaltuk csak két matrac van amit vettünk azon alszunk.
nov. 17. 08:08
 6/13 anonim ***** válasza:
10nap után sem fura ha találsz még szédölgő példányt
nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Megbújnak fal, parkett repedésekben, karnis mögött, képkeretek mögött. Es bírják kaja nelkul majdnem egy évet ahogy a bolha is
nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Elvileg ilyenkor 1-2 napig találhatsz mérgezetteket.

Nálunk 2 hete volt irtás. A 2 hétben egyszer került elő 1 valszeg mérgezett megbújt példány, egyébként csend. Ma reggelre csípésekkel keltem.

Nem tudom meddig kell még ezt az egészet csinálni, mert a drágajó f@$zom is kivan már az egésszel. Mindent 70 fokon mosunk, zacskókból öltözöm, mit kéne még tenni?

Ha mástól nem is, ettől lassan a Dunába ugrok...


Életem legrosszabb élménye. Volt már közúti balesetem, vagy 5 féle műtétem, megéltem a családban agressziót, minden volt. Barmit elviselek. Ezt nem.

Eddig ez magasan vezet a listán, ennél rosszabb nincsen. Templomba nem megyek többet, mert az se normális aki ilyet teremt. 😅

Jobban traumatizalódtam, mint mikor szüleim verték egymást. Nem közúti balesettől lesz PTSD-m hanem ettől a kis g#ci sz#rtól.

nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Van akiknek több írtás kell.mert ugye a petékre nem ártalmas a szer.ilyenkor 2 hét múlva ismételni kell mert ezek a szarok kikelnek és első dolguk a vérszívás
nov. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Tudom, csak valószínűleg beleéltem magam, hogy minden oké, mert 1 jó hétig egy darabot nem láttunk.


Midnenképp lesz még irtás, ha kell ideköltözhet egy egész irtóbrigád, csak hulljon az összes.

nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!