Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Rágcsáló box mennyibe kerül?

Rágcsáló box mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

A padláson biztos hogy vannak valami.

Nem (csak) egér mert sokkal hangosabb.

Aludni sem lehet tőlük, este is napközben is hallom.

Szerintem pele meg denevér is amit el lehet képzelni.

De nagyon hangosak. Szaladgálnak,kaparnak.

Nagyon félek hogy 1x átrágják magukat. Illetve egér volt már a házba 3 db. Erdő mellett lakunk így nem meglepő de nagyon félek.

Úgy tudom vannak szakemberek akik kijönnek és tesznek ki rágcsáló boxot. De ez mennyibe kerül? És padlásra is tesznek?


nov. 30. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Egérdobozra gondolsz? Semmilyen szakember nem kell hozzá, megveszed, kiteszed. De csak akkor van rá szükség, ha más is hozzáférhet a méreghez amit viszont nem akarsz kinyírni. Párszáz Ft egyébként. Pelék-denevérek már téli álmot alszanak. A hangoskodás általában nyestek műve.


[link]

nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Nem erre gondolok, hanem valami olyan dobozra amit csak szakértők tehetnek ki. Pontosan én sem tudom, csak hallottam róla. Annak érdekelne az ára.


Nem tudom pontosan mi lehet, de nagy a randalírozás illetve, olyat is hallok mintha repülne azért gondolok denevérre is :(

nov. 30. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: A cégemhez hivatásos rágcsálóirtók járnak ki kéthavonta kb, pontosan ilyeneket tesznek ki! Kisebbeket egérnek, nagyobbakat patkánynak, annyi különbséggel, hogy fel van matricázva, hogy pontosan mikor tették ki, mi van benne, mi az ellenszere és az elérhetőségük. A méreg is ugyanaz, amit te megvehetsz a boltban. De amúgy szórj ki vékonyan vagy 2 kg lisztet, hamut vagy ilyesmit aztán nézd meg a nyomokat.
nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy van mert egér kaki van (konyha)

A padlásra én fel nem megyek, ott f.... össze magam

nov. 30. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Bezony, a véregerek roppant veszélyesek! Csapatostól támadnak!
nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Amekkora zajt csapnak el is hiszem!


Pókoktól, bogaraktól, kígyótól nem félek. Bármikor megfogom de a patkányoktól, egerektől, rágcsálóktól el tudnék ájulni

nov. 30. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!