Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Tényleg ki kell dpbni a...

Tényleg ki kell dpbni a gyapjas tetves virágokat?

Figyelt kérdés
Egyik facebook csoportba kitett valaki egy karácsonyi kaktuszt, ami gyapjas tetves lett. Mindenki azt javasolta, dobja ki. Én nem értem ezt, egy alapos zuhanyzással, némi szappannal és rovarirtóval nekem eddig sikerült helyrehozni. Ti is kidobjátok őket?
dec. 2. 09:13
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
78%
Miért kellene kidobni?A fákat se vágjuk ki csak mert tetves
dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én először cigányt olvastam virág helyett. De nem, a virágokat nem kell kidobni. Azokat meg lehet fürdetni és le lehet permetezni is.
dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

A Facebook is olyan, mint a GYK. Olyanok osztogatnak tanácsot, akik hülyék a témához.

Spilan (vagy egyéb felszívódó) kétszer alkalmazva, hogy az esetleges később kikelők se maradjanak meg. Ennyi elég, nem kell semmi kínlódás, főleg kidobni nem kell.

dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!