Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska irtás után...

Ágyi poloska irtás után normális ez?

Figyelt kérdés

1 hete volt itt az irtó ember. Azóta kiköltöztema nappaliba. Viszont ha bent alszok a hálóban akkor hajnal 3ra kb 10 poloska van az ágyam körül.


Az írtó ember szerint ez normális. A 2.irtás lesz a megoldás jövőhéten.


jan. 13. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztán a harmadik, negyedik stb.

Az irtó embernek megéri...😆

jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ha például gázos panellakás is volna, 1 hét alatt ez akkor sem normális. Az Abatoxot ajánlom.
jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ezt hogy, látod konkrétan az ágyipoloskát? Azok annyira kicsik, hogy alig lehet látni őket szabad szemmel. Vagy felkapcsolod a villanyt és úgy keresed őket? Amúgy gondolom azért kell több irtás, mert nem egyszerű elintézni őket.
jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hajnal 3 kor kinyilt a szemem... felkapcsoltam a villanyt. Ott mászkáltak kisebb nagyobb méretben körülöttem. Papírzsepivel szedegettem őket össze és húztam le.
jan. 13. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a felnőtt vérpoloskákat simán lehet látni.


Még egy javaslat: ecetes-illóolajos spriccelés vagy illóolajos gőztisztítás. Gőzgépbe ecetet nem ajánlok.

jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy irtásnak elégnek kellene lenni. Ha nem, akkor a Dm-ben 3000 Ft-er lehet pumpás, hatásos folyadékot kapni.

Na, az kiirtja őket

jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es hova permeteljem a DM-es szert?? Ágyra? Köré? Mögé? Paplanra?
jan. 13. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnél brutál elvoltak szaporodva.. kinn volt az írtó lefújt mindent.azt mondta nekik normális ha 1 hét után találnak lassú poloskákat..10 nappal később is találkoztak velük. De akkor 5-6 darabbal.. aztán megszűnt ez a dolog hála istennek. Ez több mint 1 éve volt azóta sincs semmi gond hála égnek
jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi 8as
jan. 13. 15:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!