Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ajánlanál egy jól bevált...

Ajánlanál egy jól bevált tartós csótányirtót? (Részletek lenn! )

Figyelt kérdés

Valami jól bevált irtási praktikát várok, vagy valami spéci tartós szert ami kikristályosodik vagy port hagy maga után. Legtöbb ilyen szer elpárolgás után semmi sem ér. Új építésű (3-4 éves) lakásunk van, és már durván sok a vendég, pedig járnak gélezni is... két irtás közé kéne valami saját megoldás.


Köszönöm!



2012. aug. 30. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
házi módszer nem jó. ki kell hívni az irtókat, ők megoldják.
2012. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél erős %-os ecetet és tedd bele egy spriccelős üvegbe,majd kezdj el mindenhova permetezni...higíthatod vízzel is...falak mentén,parketta szegélyeket,bútorokat is nyugodtan...ez a házi praktika,de ez mellé kell gazdaboltban kapható cucc is...
2012. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
higíthatod vízzel....+szellőztetés
2012. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ragacsos csótánycsapda. Kiteszed és belesétál, beleragad. Teszteltem, két kölyökcsótány mászott bele, azóta nincs.
2012. aug. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha járnak gélezni akkor miért nem vállalnak garanciát? Én szoktam vállalni, nézz körül vagy érdeklődj! [link]
2012. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ragacsos csótánycsapdát úgy kerülték ki nálunk a csótányok, mint ördög a szenteltvizet. Köszönték, nem kértek belőle.

A gélezés vált be egyedül. Akik hozzánk járnak, vállalnak garanciát, de nem kell őket a köztes időben hívni, mert már előszörre is szinte teljesen eltűntek a dögök. amúgy negyedévente járnak rendszeresen, már vagy három éve. Azóta nincs csótány. Addig meg hemzsegtek. :(

2012. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!