Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Abban kérném a segítségeteket,...

Abban kérném a segítségeteket, tanácsaitokat hogy hogyan szabadulhatnék meg a házban lévő pókoktól. Hálás lennék, ha tudnátok mondani valami technikát, hogy megszabadulhassak tőlük. A különböző rovarirtók nem tartanak védelmet. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a WD-40 hatásos ellenük, nem tudom, hogy igaz-e.

#lakás #pók #kártevő #pókok ellen
2013. máj. 22. 08:23
 1/1 anonim válasza:
61%

Szia!

A wd40 hatásosnak, hatásos, de csak pillanatnyi ideig, mivel akkor megöli a pókot mikor ráfújod, de később még ugyan úgy visszajöhet egy másik arra a helyre. Sajnos tartós megoldást én sem tudok, én is próbáltam már sok mindent, mert utálom őket, főleg mikor sunnyognak a falon meg itt-ott a lakásban. Eddig a leghatásosabb a macskánk volt, aki - fogalmam sincs milyen indíttatásból - de megkeresi és megeszi a pókokat a lakásban. :)

2013. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!