Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nektek beváltak a ws teleshopt...

Nektek beváltak a ws teleshoptól cuccok? (többi lent)

Figyelt kérdés
sok nálam a bogár és szeretnék 10000 forintért egy Pest Reject-et! szerintetek megéri? link Pest Reject: [link]
2013. júl. 15. 08:37
 1/5 anonim válasza:

A Teleshopos és TV shopos cuccok nem igazán jók! Gyenge minőségűek, csak nagyon felfújják az eladók a dolgot! Telebeszélik az emberek fejét...

(Sajnos a nagymamámat is átverték. Rendelt egy univerzális krémet -méregdrágán, sőt, még a postaköltség is az volt-, és igazából semmire nem volt jó...)

Szerintem találsz olcsóbban is valami megoldást a bogarak ellen, ami ráadásul hatékony is...

2013. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Negyedannyiból vehetsz jobb cuccot bármelyik ilyenekkel is foglalkozó üzletben.
2013. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem megéri. az előző válaszoló azt írta hogy van jobb is az olyan üzletekben de az szerinted nem átverés. mi vettünk valami olyat ami legyeket öl de betettük a konnektorba és a legyek kb. 11% döglött meg utána még szedhettük a tetemeket. pest rejectet azért nem veszünk mert vannak hörcsögeink
2013. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom, ez a teleshopos termék mennyire éri meg, de a boltban sem kapsz jobbat, mi vettünk szárnyashangyák ellen anno rovarírtó port, és nem hogy pusztultak volna, szaporodtak! Amúgy attól függ, milyen rovaroktól szenvedsz, ha megmondod tudunk segíteni.
2013. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pókok
2013. nov. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!