Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Tele vagyunk ku*va hangyákkal!...

Tele vagyunk ku*va hangyákkal! Mit tudunk csinálni?

Figyelt kérdés

Már kétségbe vagyok esve, mindenhol hangya! A hangyairtóra nem reagálnak, és már 2 éve itt vannak! Nem tudok nyugodtan enni! Hogy tudnák tőlük megszabadulni? Légyszi segítsetek!

:(((



#hangya #rovar #bogár #nem hiszem el!
2013. aug. 26. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam bejött az a fajta, amit kiraksz és a hangyák leviszik a mérget a bolyba. A sarokban nyaranta feljöttek valami lukon a szárnyas hangyák, kitettem a cuccot és már második nem jöttek. Valami ilyesmi:

[link]

2013. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Azt tudom,hogy a sütőport ki nem állhatják,de az is jó ha sütőport összekavarsz vaníliás cukorral akkor az idióta hangya nem tudja megkülönböztetni a két anyagot és mivel a sütőpor gázt fejleszt ha a hangya megeszi és elpusztítja.
2013. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis: már második éve nem jöttek.
2013. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz,nagyon hatásos!
2013. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!