Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Pincebogarak petéjét ruhásszek...

Pincebogarak petéjét ruhásszekrényben észre lehet venni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam és úgy is tudom, hogy a pincebogár/pinceászka a nedves, nyirkos, szellőzetlen helyeket kedveli. Na most a ruhásszekrény, legalábbis az enyém egyáltalán nem nedves. Még csak nem is szellőzetlen annyira, mert minden nap használom, tehát nyitogatva van. Mégis amikor átpakoltam a cuccaimat döglött meg élő egyedeket véltem felfedezni a ruhák közt. Azóta se látok a lila ködtől, hogy mi a francért rohamozták meg a szekrényemet. A padlón, ha láttam egyet elmászni akkor leütöttem, de azzal nem tudok mit kezdeni, ha bele petéztek a ruhákba... Elvileg a bogarak sok kicsi bogyószerűséget raknak le, de egy weblapon azt írták, hogy egy rákokhoz tartozó fajról van szó, szóval nem tudom mit is kéne keresnem.

2013. aug. 27. 21:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!