Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mivel lehet kiszedni a ruhából...

Mivel lehet kiszedni a ruhából az egérragasztót?

Figyelt kérdés
pamut nadrág alja...
2013. okt. 28. 22:53
 1/10 anonim válasza:
Az aceton oldja a legtöbb ragasztót, de most hirtelen nem tudom, az egérragasztó miből van.
2013. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
olaj, benzin, és az alkohol is oldja az egérragasztót
2013. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rajta van a dobozán.
2013. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Az olaj nem kifejezett oldószer, mert azt is el kell távolítani. Csak az aszfaltra van hatással. Aceton, alkohol (Alkonek), foltbenzin...
2013. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sima benzinnel szoktam.

Műszálasnál azért nem árt valami hátsó csücsökben tesztelni, általában nem gond, de egyszer már ért meglepetés.

2013. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az olaj KIFEJEZETT oldószer!


minden ragasztóanyagot kiválóan old, bár tény, a ruhaanyagon nyomot hagyhat, de ezt meg a mosószerek oldják gond nélkül; az egérragasztót egyébként valóban a benzin oldja, bármelyik benzin (lakk-, seb-, stb.)

2014. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
teszteltük: az olaj jól oldja az egérragasztót, de pl. a levakarhatatlan etiketteket is a vásárolt árucikkekről; csak be kell vele pacsmagolni, és állni hagyni, míg teljesen feloldódik, utána letörölhető.
2014. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem a furdoruham lett eger ragasztos, neon sarga szinu abbol is kiszedhetem benzinnel?
2015. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha így ragasztósan már nem használható, akkor egy próbát megér szerintem.

Esetleg a belső szélén a visszahajtásnál próbáld meg, ha van olyan rész, ahol nem akkora gond, ha kárt okoz.

Van olyan műszál, amit old a benzin meg az aceton, úgyhogy csak ennek tudatában próbálkozz.

Lehet, egy kis pálinkával is lehetne előbb tesztelni a ragasztót...

2015. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 babagi.73 válasza:
Nekem egy bordó szövetkabáttal sikerült összeszedni az egérragasztót. Sikerült benzinnel kiszedni a foltot! A kabát színét nem bántotta.
2022. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!