Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Megszálltak a muslicák. Mit...

Megszálltak a muslicák. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 2 hete nem hagynak azok a szárnyakkal megáldott idegesítő kukacok.ÉS AZ ISTENÉRT SE AKARNAK ELKOTRÓDNI.Próbálkoztam már légy irtóval is.De olyan , mintha megteremnének semmiből.
2013. nov. 16. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Cukros vizet és egy fél korty ecetet tegyél üvegbe, majd arra rámennek, és belefulladnak. Néha öntsd ki, tölds meg megint a feléig, aztán majd elfogynak. Vagy tegyél ki valami kaját az ablakpárkányra nyitott ablaknál, vagy szarj az ablak alá, arra majd kimennek. Ne hagyd kint az ételt, ha nem eszed, és a hűtőben se tárold pár napnál tovább. Takaríts ki. Fürödj meg.

Remélem segítettem.

2013. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Jó kérdés. Nálunk is ugyanez van. Nem tudom honnan jönnek ennyien...
2013. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is rengeteg van. Dőlnek be a teraszról, ha az ember ajtót nyit.
2013. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én egyszer fújtam le őket kemotoxal, hatott rájuk azóta egy darab sincs
2013. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ne igyál annyit!
2013. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a jelenség a meleg miatt van (októberi) már csak egy kicsit kel kibirni és mind elpusztul. Most voltunk welneszezni és az étteremben nem lehetett letenni egy pohár bort mert abban a pillanatban megszállták a muslincák mindenki szalvétával védte a poharát!
2013. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elektromos rovarcsapda: ha szobába teszed, 99% hatásfokkal égetheted meg az összeset, hátránya hogy ami kint van is be akar jönni és sajnos idővel be is jön. Ha kintre teszed ami kint van akár 25méteres körzetben is belemegy ha rálát és füstölög egész éjjel. Nálam bent egy kicsi, kint egy ipari van. Azóta nem láttam egy roh*dékot se cikkázni a monitor előtt... :D
2013. nov. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Fogj egy poharat tegyél bele gyümölcsöt és celofánt erősíts rá (befőttesgumi vagy amivel tudod ) és szúrd ki a tetejét (a celofánnak ) de ne legyen rajta túl nagy lyuk és tedd le az asztalra és belemennek de kijönni nem tudnak belőle :D
2013. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Madár Pál válasza:

Kipróbáltam mindent, boros pohár hogy majd belefulladnak, cukros lé és fólia csapda, semmi sem működött. Brutálisabb megoldást választottam, a porszívót :D Tökéletesen bevált!

Mindenkinek ajánlom.

Hosszú csővel a plafonról is leszipkodom őket, hiába repdesnek egy jól irányzott mozdulattal röptükben kerülnek a gyilkos alagútba :)

Nem kell félni hogy kijönnek, már a csőben összetörik magukat vagy a porzsák belsejében száradnak halálra. Az biztos hogy soha nem jutnak ki onnan. Sajnálom kicsit őket, de meg kellett tennem... :D

2014. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó MONSTER KILL
2014. jún. 22. 02:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!