Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mik ezek, miért vannak és...

Mik ezek, miért vannak és hogyan lehet eltüntetni ezeket?

Figyelt kérdés
Fürdésnél találtam a sarokkádunk szélén 1 kis fekete csúszómászót.Olyasmi,mint egy nagyon mini kukac.Aztán azt leöblögettem,és a lefolyóba ment.Aztán minden harmadnap találtam ilyet,de mindig csak egyet.Nem tudom,mi ez,anyáéknak is mondtam már,de ők se tudják.Néztem a fürdőkádon a samponokat...de semmiből nem jöhetett ki.Kérlek,segítsetek, mert nagyon furcsa,nem tudom,hogy miaz.De ezt az elmúlt 2 hónapban tapasztaltam

2014. jan. 7. 15:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Inkább 1 hóapban láttam.
2014. jan. 7. 15:49
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
2014. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
melyik az a mocsok? [link]
2014. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi van??? :O
2014. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a segítséget,de egyik se.Mert ez tényleg nagyon apró,talán lefotózom,és felrakom.És nincsenek lábai,hanem csúszkál (?).
2014. jan. 7. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:

ezüstös pikkelyke

[link]

2014. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a filmben remélem benne lesz a válasz : http://www.youtube.com/watch?v=EFGAGjQZ2nQ

:)

érdemes megnézni, állati jó! :)

2014. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam. :( Tettünk a lefolyóba hypot,de valószínűleg nem abból jönnek,mert van egy szellőzőrácsunk a falon.De most megmutattam anyáéknak,mert a vízbe löktem az egyiket,és tökéletesen tudott benne menni.Tekergőzött benne.De ez ilyen pár mm-es, cérnaszerű,feketés csúszómászó.
2014. jan. 7. 21:31
 9/11 Idrill válasza:
Nálunk is volt ilyen, ez a lepkeszúnyog lárvája. A lefolyóban lévő szerves maradványokkal táplálkozik. Emberre veszélytelen, de nem szeretek találkozni velük, ezért a lefolyókat hetente tisztítom. Azóta nem láttam egyet sem.
2014. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Takaríts!!!
2014. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!