Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az otthoni értékeim szeretném...

Az otthoni értékeim szeretném megvédeni, itt gondolok elsősorban a kertben lévő gyümölcsfákra?!

Figyelt kérdés

Alkalmazhatok-e valamilyen csapda szerűséget? Gondolok itt erősebb medvecsapdákra,szöges csapdákra..tudom,hogy változtak a törvényjogok,de nem tudom milyen mértékben!

De természetesen minden cseprő apró ingóságomra! Válaszokat előre köszönöm! De tanácsokat is szivesen fogadok, hogyan védekezhetnék törvényen belüli keretek között! Unom, hogy állandóan én vagyok a károsult! Gondolok itt erősebb medvecsapdákra, szöges csapdákra. Tudom, hogy változtak a törvényjogok, de nem tudom milyen mértékben?



2014. jan. 12. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt talán a jogi kérdéseknél kellene megkérdezni.

Szerintem még most sem alkalmazhatsz olyan csapdát, ami személyes sérülést okoz.

Riasztót csinálhatsz, vékony rézvezeték körbe, amin kicsi áram folyik, és amikor elszakítják, akkor a kapcsoló elejt, és meghúz a riasztó kapcsolója.

Vagy ha van rá 10-20 E Ft-od, ennyiért már lehet kicsi rejtett infrakamerát venni, legalább megnézed, ki volt bent.

2014. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 egyembör válasza:
KözépÁzsiaiJuhász
2014. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!