Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan lehet végleg megszabadu...

Hogyan lehet végleg megszabadulni az ágyipoloskától? Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés

Már kivagyok idegileg! Háromszor voltak kint a rovarirtó. Mikor utoljára volt itt az ember azt mondta már nem is látott bogarakat. Ma reggel mégis csípés volt a gyereken!:(((

Kezdek kétségbeesni!!!!!



2014. jan. 15. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
matrac, paplan kuka, agyat szetszedni, letakaritani, ujra osszerakni.
2014. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Protect-nek van ágyipoloska irtó permete, szürke flakonos, pumpás kiszerelésben lehet kapni.

A matracot, ágyneműt sajnos tényleg ki kell dobni ilyenkor, ahogy az előző írta:(

2014. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gabeeeesz válasza:
Rovarirtót kell hívni, van olyan vegyszerük, ami tényleg működik!
2014. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 famonic válasza:

Gőzölés Gőzölés Gőzölés!

Higyjétek el ez a megoldás! Nálunk 2011-ben voltak ezek a kis dögök, a két lányom borzalmasan nézett ki! Egy idő után lámpánál aludtunk majd miután megtudtuk hogy a férjem hozta haza, és a kollégáinak is jutott, többen sikertelenül jártak a bogár írtókkal így én szálltam szembe velük! Olvastam egy cikket hogy Amerikában Hőkabinba teszik bútorokat ruhákat mindent és így irtják őket: [link]

Elrohantam a praktikerbe 7000 ft-ért vettem egy gőzpingvint -(azóta is jóbarátom) és 3 héten át minden reggel nyomtam a gőzt. 3 szobás családi házban lakunk mindhárom szobában főleg a szülőiben mert ott láttuk minden nyomát a fenyőágyban, ágyat gőzőltem, ajtófélfákat , ajtókat, küszöböt, szőnyeg és fal találkozása,éjjeli szekrény, ablakpárkány és ablak, valamit a többi ajtót és ajtófélfát! ezt csináltam minden reggel és láss csodát GYŐZTEM. Végre visszatértek a nyugodt éjszakák és a szép gyermeki arcok pöttyök nélkül! Én csak ajánlani tudom gőzöljétek őket, és azért kell folyamatosan mert a lerakott peték folyamatosan kellnek ki! Kitartás és a Gőz legyen veletek!

2014. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!