Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ez meg milyenféle pók?

Ez meg milyenféle pók?

Figyelt kérdés
Ilyen 1,4-1,5cm es lehet és ilyen barnás-zöldes fehéres átlátszós szőrös példány. És amikor le akarom csapni valami kujwa gyorsan elmegy onann és nem sikerül lecsapni.. és ha fennt van a plafonon akkor leugrik onnan ... valami hiper pók :D én egyre jobban félek ettől a fajtól :S Remélem nem veszélyes :D És egyre több jelenik meg a szobámban :( Nagyok kérlek titeket mondjátok meg hogy ez meg milyen faj és hogyan tudnám megölni mindet mert nagyon idegesít engem hogy épp gépezek és az egyik kimászik a billentyűzet alól.. és már ha valami hozzám ér vagy megrezeg bennem/rajtam akkor azthiszem hogy valami pók mászkál bennem/rajtam és beleköpöm a nyálamat a wc be vagy felugrok és elkezdem rázni a ruhámat :D :D Tudom [link] de sajnos ez kínoz :S Kérlek titeket segítsetek!Betűztem a szögebe össze vissza linkeket :D (nem pont így néz ki de hasonlít)kicsit kissebb azoknál de a színűk kb ilyesmi ! Minden választ nagyon köszönök!

2014. jan. 17. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen. Semmi extra nincs benne, ősszel meg télen van a lakásban, mert itt próbálnak túlélni. Én nem szoktam megölni őket.

Ne félj tőlük, a meleg miatt akarnak benn lenni, nem akarnak bántani :)

2014. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Fordulj orvoshoz!
2014. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyen?

[link]

2014. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem nem olyan :) már nincsen nagy gond! az 1. kommentelő leszögezte a kérdésemet :D de attól még kíváncsi vagyok milyen faj :D amugy ilyen barnád zöldes fehéres és na teste közepén van a potroha asszem és már nem is látok a szobámban ilyeneket :)
2014. jan. 20. 14:44
 5/5 kutya222 válasza:
vigyáz!!! ha mégis megcsípne egy nehogy pókember légy o.o
2014. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!