Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Valamilyen szú féleség rágja...

Valamilyen szú féleség rágja a szőlő törzsét. Mekkora kárt okozhat?

Figyelt kérdés
Kis apró fekete bogarak fúrják magukat a tőke törzsébe. Amit csak lehet azt kiszedem de rettenetesen csöpög az egész. Attól tartok, hogy tönkre megy. Idős bőtermő tőke.

#szőlő #szú #tavaszi kártevők
2014. márc. 30. 20:09
 1/4 anonim válasza:
szerintem hívj szúirtókat
2014. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gungasam ***** válasza:

Bár nekem nem volt még dolgom ilyen károkozókkal, vagy nem vettem észre őket de szerintem erős dió levél főzettel kellene ecsetelni a törzset. Jó bő lével, minél gyakrabban.

A csalán levél kiáztatva is használható lehet.ezek akkor jöhetnek szóba ha nem akarsz vegyszert használni.

Vegyszeres rovarirtás esetén is áztatni-ecsetelni kellene mert mélyen vannak a fában a férgek. A végén mindenképpen valamilyen bevonó szerrel kellene megvédeni a törzset a támadásoktól, én azt hiszem bemeszelném...

2014. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gungasam ***** válasza:
A csalánlevél kiáztatva, azt jelenti, hogy a lé kell nem a levél.
2014. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

sikerült a ki irtás majd eb is meszeltem

2014. ápr. 16. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!