Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tehetnék a lótetű ellen?

Mit tehetnék a lótetű ellen?

Figyelt kérdés
Már elültettük a paradicsom palántát, és most vettük észre,hogy már az egyiknek elrágta a gyökerét. Mit lehet ellenük tenni,úgy hogy a paradicsomnak ne legyen baja ?
2014. máj. 29. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Galtiont. A leg hatásosabb szer, ezért az únió-ban be is van tiltva természetesen. Szerbiából vagy Ukrajnából szokás becsempészni. Neten is láttam már árulni de valamit magára adó gazdaboltos pult alól árulja. Két éve vettem 1 kg ot 3000 ért vagy 3 évig nekem elég.
2014. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nedves földre szórd
2014. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lótetű Arvalin. Használati útmutató a csomagoláson.
2014. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Épp a napokban bosszankodtam,hogy már csak negyed kilós kiszerelésben árulják,majd' 1400 ft.-ért.


Berágtam,szóltam a jugó ismerősnek,hozott Szerbiából 8!!euróért 1 kg TETETON-t. Majd'2x akkora a hatóanyaga,250~300 m2-re elég az 1 kiló. Sárga zacskóban van,olyan,mint az apró kukoricadara.

Állítólag itt is van pult alól,3~3,5ezerért.

A neve: Teteton granule

2014. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már a Tetetont se lehet odakint árulni,a szabadkai "nejlonpiacon" még feketén kapni.

Ma voltam kint,van egy új szer a piacon fury geo a neve,630 dínár volt egy kg.(1dínár most 2,58ft)

2015. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!