Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata ágyi poloskával?

Figyelt kérdés
Erdekelne ki hogy bánt el velük, meg keserítí az életem....
2014. jún. 16. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Párizsban egy ifjúsági szállóban megcsípett egy. Megvakartam. Magától elmúlt a csípés egy nap alatt.
2014. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de olyanra gondoltam akinél elszaporodott, és írtották.néha találunk egy egy darabot, kisebbet-nagyobbat, van amikor tele van vérrel.van amikor napközben vagy este több is kovályog.viszont olyan mintha csak erre tevedne.tiszta a lakásunk, nem tudom hogyan kerültek ide...neha van csípésünk is.legtöbbször a fürdőben van, pedig azt irták hogy oda nem megy csak ha nagy a fertőzöttseg.de azt azért nem hinném.lenne nyoma.se vedlés, se poloska kaki nincs.
2014. jún. 17. 08:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk új sarokülővel jött be. Nem csípett, csak engem. Nyoma semmi, a bőrgyógyon el nem tudták képzelni, mi okozza a "kiütéseimet", amíg véletlenül ismerős rá nem kérdezett.

Rovarirtó elgázosító szerrel végzett velük. 3 napig nem tartózkodhattunk bent, utána nem voltak és azóta nincsenek.

2014. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt ti csináltátok, vagy hivtatok valakit?
2014. jún. 18. 07:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi csináltuk, ismerős rovarirtó adta a szert, mert ő csak sokára tudott volna jönni.

Tehát hívni kell szakembert, másképp nem tudod kipusztítani.

2014. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!