Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A házunkba egerek költöztek...

A házunkba egerek költöztek és bejárnak a szobámba (2este alatt 3-mat fogtam), ma megkerestem a lehetséges behatolási helyeket és bebetonoztam, jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd kiderül :)) Beszerezhetnél egy jó egerésző macsekot is.
2014. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne de sztem a staffordnak nem biztos, hogy tetszene, meg van benti kutyánk is...
2014. jún. 27. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bejuthat olyan helyen is, ahol eszedbe nem jutna. Az meg elég kellemetlen lesz, ha befalaztad és megdöglik a falban mondjuk.
2014. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak: egyáltalán nem kellemetlen, max a tudat, hogy ott van, de pár nap alatt kiszárad teljesen a tetem, és onnan már nincs szaga. Egy tanács mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, vagy járni fog: érdemes a befalazás előtt beszórni olyan irtószerrel a helyet, ahol tanyázik az egér, amire rá van írva, hogy "mumifikálószert tartalmaz", mert ez gyorsítja a folyamatot.
2016. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!