Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nyílászáró csere : más is...

Nyílászáró csere : más is járt már pórul úgy, hogy a munkát elvállaló szakember lelépett az előleggel?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ilyet nem hallottam hivatalos cégnél vagy vállalkozónál.
2014. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem. Viszont a szép új ablakaink zárszerkezete két és fél év után akadozik, nehézkes, esik szét. A vállalkozás amivel csináltattuk, már sehol... Nyomtalanul eltűntek.
2014. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nem (még) de olyan gáz munkát csinált, megfenyegettem, hogy ledobom az emeletről stb. Aztán valamennyire helyrehozta, igaz az általa szétvert járólapokat nem... Azt nem is kellett volna szétvernie, nem is értjük miért csinálta, sőt kiverte az ajtó feletti gerenda egy részét stb. aztán egy kartonlappal akarta befedni a rést... szóval, soha többet mestert be nem engedek pedig nem ártana kicserélni az ablakot sem!
2014. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"kártevők" topic
2014. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as.


A mester vagy nevezzük szakembernek és a kókler (elleste valakitől) nem ugyanaz a kategória. Kérlek ne általánosíts egy rossz tapasztalat miatt. Értem, hogy számla nélkül olcsóbb- de lehet, nem is számlaképes, mert kontár. Feltehetően olcsó is volt, amin néha nem árt gyanakdni miért.

2014. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös, hármas vagyok, 200 000 forint volt egy bejárati ajtó, számlával, kőművesmunkával, rendes cég!

Szerencsémre nem fizettem előre ezért helyrehozta valamennyire a hibát de pl. a járólapot nem cserélte le. Nem vagyok h-lye, csak tény, hogy van aki számlával sem korrekt!

2014. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dráva Bau kft-vel volt már kapcsolatban valaki?
2014. jún. 29. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!