Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Dohánybogár/zsizsik ellen mi...

Dohánybogár/zsizsik ellen mi használ?

Figyelt kérdés

Elözönlötték a konyhát :(

Valahol olvastam a Biostop-ról, az nem használt..aztán egy barátom oylan szkeptikus kommentet is tett, hogy még az irtók sem használnak, mert "az ott van".


Valakinek van valami ötlete? Valószínűleg ki kell hívnom szakembert, de hátha valaki tud egy erős szert, mert a rovarirtás nagyon drága és hó végéig szerintem nem lesz rá pénzem...


2014. júl. 14. 18:33
 1/2 anonim válasza:
Szerintem keresd meg, hogy hova fészkeltek be és dobd ki. Nézz át mindent és amiben találsz az kuka. Elvileg el kéne, hogy tűnjenek.
2014. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam is vannak sajnos ismét. Már 2 x, 2 éve és tavaly is kidobtam minden fűszert, mert napok alatt minden tele lett velük. Piros paprika, szárított petrezselyem, liszt...stb minden kuka. Mit lehet tenni, hogy ne jöjjenek vissza?
2016. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!