Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Házon belül mivel tudom...

Házon belül mivel tudom távoltartani a bolhákat pl. az ágytól?

Figyelt kérdés
Valamilyen illatra vagy hasonlóra gondolok nem vegyszerekre.Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 24. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
King Charles spániellel. Abba fognak vándorolni.
2014. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő tisztasággal - a házon belül.
2014. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már a házban sem kellene lenniük, nemhogy az ágyban. Takarítani kell és a kutyára, macskára bolhanyakörv - ha már netre telik.
2014. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a biokill állítólag tényleg a legjobb, teljesen bio. Én most vettem a gazdaboltban, mert nagymamám szomszédjától hazahoztam sztem 1-2 disznóbolhát. Mikor lehúztam az ágyneműm, ott ugrott ki egy kis bolhecs, de nem tudtam elkapni, így paplant, párnát,mindent befújtam,ágyat,környékét, szőnyeget is. Egy flakon, fél liter, 1300 ft, egy 70 nm-es lakásba épp elég, de a csempékre, szekrénybe nem fújtam. Kiváncsian várom. Majd szólok :D
2014. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves "ha már netre tellik"-es válaszoló!Örülök hogy tisztában van minden körülménnyel anélkül hogy leírtam volna.A macskán és kutyán is van bolhanyakörv ennek ellenére tele vannak bolhákkal,pedig max.két hete vettük a nyakörveket.
2014. júl. 29. 15:58
 7/8 anonim válasza:
Fertőtlenítő előtt valamilyen szer és UTÁNA TAKARISD KIA HÁZAT
2014. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és a macskát kutyát rakd ki a házból vagy egyátalán ne enged ki őket és sokszor bolha elleni samponos fürdő
2014. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!