Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Segítség! Milyen bogár ez? (Kép)

Segítség! Milyen bogár ez? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos albérletből került hozzánk ez a bogár. A kislányomat nagyon csípi. Már szétszedtük az ágyakat, mindent.. találtunk az ágyakban kis bogarakat ami olyan mint a poloska, sőt szerintünk az poloska. De ma már másodjára találom ezt az undorító nagy bogarat. Ez olyan mint a csótány. De a csótány nem vérszívó!? Ezt a képen az ágyon találtam, a másik kétszer ekkora volt és a szekrényből mászott ki. Mi ez? Segítség!! :'( :'(



2014. aug. 30. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy muszkacsótány. Csípni nem csíp, de lehet tőle allergiás kiütés.
2014. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ágyi poloska :-((

[link]

2014. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez összekeverhető a poloskával ha még kicsi? Mert az ágyba a fa részekbe találtunk párat korábban :'( Most pár napja nem, de ma ezt a 2 nagyot találtam :'( A kislány meg mindig foltos csípés nyomos, gondoltam már kiütésre mert mindig ugyanazon a helyeken jön ki a folt neki még nappal is mikor tényleg nem mászhat rá semmi :'( Ha csótányunk lenne legalább könnyebb lenne kiirtani. De félek, hogy talán mindkettő úristen meg is őrülök, undorodom tőlük!!!! :'(
2014. aug. 30. 20:35
 4/14 anonim ***** válasza:
2. v ok. Jól írta az 1-es. De az ágyi poloska az csíp is.
2014. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen a poloskát tudom hogy csíp is :'(
2014. aug. 30. 20:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Német csótány, Blattela germanica. Valóban nem vérszívó, de az érintése okozhat a bőrön allergiás reakciókat.
2014. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

CSóóti!


Hát itt kérem takarítás közben rendbe kell tenni a lakást. Vagyis a konnektorokban a kábelcsatornát a falban le kell valahogy dugózni, hogy ne használhassák közlekedőnek. Mindenhol, a csillárnál és a biztosítékszekrény mögött is. A konyhaszekrényt is ki kell szedni, meg valamennyi szekrényt, és a bejárati ajtót is körbe kell szilikonozni, de a tokját is.


A kislány ágyát szétszedni, kiporszívózni, és vegyél egy gőztisztítót is amivel átgőzölsz mindent (ettől minden megdöglik) majd az ágy lábaira ragassz kétoldalas szőnyegragasztót, akkor még véletlenül se tudnak felmászni, és könnyen összeszedheted. Ha kerek a láb, akkor könnyű dolgod van.


Nagyon nem kell megijedni, ezek egyesével bóklásznak, nem hangyák.

2014. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha az én ágyamban ilyen lenne, biztos hogy elégetném még a keretet is... szegény kislány :(
2014. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Arról nem az ágy tehet. Nekem meg ma reggelre kapásom volt a ragasztószalaggal, pont egy ugyanilyet fogott meg a wc strangból kijövetelkor, és már nem először, szóval onnan jöhetnek.
2014. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat azóta nem találtam de undorodom leülni bárhova is... pucolgatni majd holnap tudok mert màr lesz pénz és tudok csapdától kezdve mindent venni. ajj fuuujjj :( :(
2014. szept. 1. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!